דלג על Banners
Banners
לוגו וסלוגן חדש דף הבית
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

רפואה סינית לנשים בטיפולי פוריות

הרפואה הסינית מספקת כיום פתרון משלים לרפואה הקונבנציונאלית בתחומים שונים. ביחידה להפריה חוץ-גופית של המרכז הרפואי הלל יפה מאמצים גישה זו, ומאפשרים לנשים המטופלות ביחידה לקבל, במקביל לטיפול הרפואי, טיפול בדיקור סיני וצמחי מרפא, בדרך להגשמת רצונן בהבאת ילד לעולם.

מחקרים שבדקו טיפולים משולבים של רפואה סינית עם רפואה קונבנציונאלית, הראו הכפלת אחוזי הצלחה של הריונות. אחוזים שהוסברו בכך שהרפואה הסינית משפרת את איכות רירית הרחם. הטיפול בדיקור סיני ובצמחים עשוי להגביר את זרימת הדם המקומית לרירית הרחם וליצור סביבה אידיאלית להשרשתו של העובר.

אצל נשים בטיפולי פוריות נוצר מצב של גירוי יתר עקב פעולת שאיבת הביציות הנדרשת מהן. פעולה זו  גורמת לכאבים חזקים מאוד באזור הבטן התחתונה, שברפואה הסינית נקראת 'תקיעות' (סטגנציה). התקיעות הזאת מפריעה לזרימה התקינה של חומרי ההזנה אל הרחם, וככל שהיא חזקה יותר כך יקשה על העובר המוחזר לרחם להשתרש. בטיפול בדיקור אנו עובדים במקביל לטיפולי ההפריה הקונבנציונאליים על נקודת שאמורות לתמוך בכל חלק מהתהליך, כולל על שיפור איכות הביציות ועל תהליך ההשתרשות עצמו, ובכך משפרים את היכולת הטבעית של הגוף לקלוט את ההיריון.

טיפולי הדיקור בתחום הפריון נתמכים כיום על ידי מחקרים שונים. לדוגמה, מחקר שנערך בגרמניה ופורסם במגזין המדעי Fertility & Sterility באוקטובר 2002 ציין שיעור הצלחה גבוה בהפריה חוץ-גופית בקרב נשים שטופלו בדיקור סיני. קבוצת הניסוי טופלה בדיקור מיד לפני וגם אחרי החזרת העובר לרחם ושם נרשמו שיעורי הצלחה בכניסה להיריון של 42.5%, לעומת  26% בקבוצת הביקורת, שלא טופלה בדיקור.

השירות ניתן בתשלום דרך המרפאה לרפואה משלימה של המרכז הרפואי הלל יפה.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 04-6304671. 

 
הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
רפואה משלימה
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד