דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

קורסי הכנה ללידה וסיורים בחדר לידה

מטרת קורס הכנה ללידה 

מטרתו של קורס הכנה ללידה היא קבלת מידע ברור ומקצועי בנושאים הקשורים להיריון וללידה. קורס הכנה ללידה מומלץ כחלק מהכנה בכל לידה ובמיוחד כאשר מדובר בלידה ראשונה, ומיועד לשני בני הזוג ולאו דווקא רק לאישה היולדת. אנו משתדלים להעניק בקורס ידע והכרה על אודות התהליכים השונים הקשורים במהלך ההיריון ובלידה עצמה, זאת על מנת להעצים את הביטחון האישי בהתמודדות עם חווית ההיריון והלידה. 

 

יתרונות הקורס רבים: 

  • הקורס מאפשר לצייד את ההורים שבדרך בידע על אודות התהליכים השגרתיים בחדרי הלידה ובהבנת שיטות הלידה השונות, כדי לתת לבני הזוג כלים לבחור בתהליכי הלידה ושיטות הלידה הרצויים להם. 
  • הקורס לבני הזוג אפשרות להיות שותפים מלאים לתהליך הלידה בינם לבין עצמם, ולבחון את יכולת שיתוף הפעולה בין הזוג לבין הצוות המטפל. 
  • בקורס מוקנות לבני הזוג שלל שיטות תרגול, תנועות וביצועים פיזיולוגיים העשויים להועיל במהלך ההיריון והלידה (תרגול אגן, תנוחות עמידה ועבודה, נשימות, הרפיות ותנוחות לידה). 
  • במהלך הקורס קיימת התמודדות קבוצתית עם חוויות ההיריון והלידה באמצעות מתן מענה לשאלות נפוצות ולשאלות אישיות, מתוך תפיסה שחווית הלידה היא חוויה משותפת לבני הזוג, ושיתוף במידע בין בני הזוג עוזרת לשיפור הזוגיות בכל הקשור ללידה העתידית. 
  • לגברים רבים הקורס הנו החשיפה הראשונה לחומר עיוני ומעשי הקשור בלידה. מניסיון עבר ישנו מקום ניכר לשיתוף בני הזוג בכל היבטי הקורס. שיתוף זה עשוי להוביל ליצירת מקור לכוח ועוצמה נוסף לנשים במהלך ההיריון והלידה, ולמניעת חרדות הקשורות בבלתי נודע..  
  • בקורס נחשפים המשתתפים ליתרונות ולחסרונות שבמשככי כאב, העיתוי המתאים לאלחוש והשיטות השונות לשיכוך כאבים בזמן הלידה (שימוש באמצעים תנוחתיים, נשימתיים, הרפיה ועוד). 
  • בהמשך מתבצעת בקורס הדרכת הנקה ראשונית על מנת לספק מידע מקיף ויעיל לביצוע הנקה נכונה כבר בהנקות הראשונות שלאחר הלידה ולמנוע מצב של תסכול או כאב מיותר מהיולדת העתידית. 
  • בקורס ניתנים הכוונה וייעוץ בכול הקשור לקנייה הראשונה ליילוד על ידי מומחית בנושא, וניתנים גם הדרכה ותרגול על כדור פיזיו. 
  • הקורס מועבר על ידי צוות רב-מקצועי הנותן, כל אחד בתורו, את הדגשים לתהליך ההיריון, תהליך הלידה ועוד.   

 

 

צוות חדר לידה ישמח לענות לשאלות בכל זמן ועת.

קורסי ההכנה ללידה הינם בתשלום. 

לפרטים והרשמה לקורס הכנה ללידה: 04-7744771

משיבון להשארת פרטים: 04-7744575

או בדוא"ל: leidakala.hf@gmail.com

 

 
הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד