דלג על Banners
Banners
לוגו חדש תת אתר בי"ס לסיעוד
דלג על בר עליון משנה 2
בר עליון משנה 2
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2

כבכל שנה: הוענקו מענקי מלגה לסטודנטים מצטיינים על ידי משפחות דימנסקי וערד

16/11/2010

לפני מספר שנים אושפזו הוריהם של הגב' נירה דימנסקי ושל הזוג גילה ושרגא ערד במרכז הרפואי הלל יפה. במהלך האשפוז התרשמו בני הזוג ערד והגב' דימנסקי מהטיפול המסור של הצוות הסיעודי, והחליטו כי ברצונם לתרום מעתה ואילך לקידום סטודנטים לסיעוד בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה, אשר ימשיכו מסורת זו של טיפול מסור בהוריהם של אחרים ובכלל.

 

וכך, למעלה מחמש שנים ברציפות, המשפחות תורמות בתחילת שנת הלימודים מענק כספי קבוע לזכרם של שושנה ויהושע דרורי וחיה וסנדר בונק, לשני סטודנטים מבית הספר לסיעוד, בהסתמך על הישגים גבוהים בלימודים. השנה נהנו מהמענק שתי סטודנטיות: הגב' מיכל ביטון והגב' פולינה ברבשוב, שתיהו תלמידות שנה ד', שהוכיחו הישגים טובים במסגרת לימודיהן.

 

התרומה, שגובהה כחלק משכר הלימוד השנתי, ניתנה בטקס צנוע אך חגיגי, על ידי המשפחות דימנסקי וערד, ונטלו בה חלק משפחות הסטודנטיות, צוות בית הספר וכן סטודנטים עמיתים.

 

התורמים ציינו במהלך הטקס כי לדידם המענק הכספי שמוענק, אינו רק פרס על הצטיינות, אלא גם בבחינת הכרת תודה ועידוד להמשך הדרך עבור אנשים צעירים המקדישים את חייהם להקלת הסבל הפיזי והנפשי של החולה המאושפז ושל בני משפחתו הסועדים אותו.

 

 
ד"ר מירב בן נתן, מנהלת בי"ס לסיעוד (מימין), עם שתי הסטודנטיות מקבלות המלגה
ונציגים ממשפחות ערד ודימנסקי

 
הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
הסבת אקדמים
דלג על Banners
Banners
סיעוד - קורסי העשרה
דלג על Banners
Banners
סיעוד - תוכניות לימוד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - לאם ולילד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - מכתבי תודה
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 2
בר תחתון 2
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד