דלג על Banners
Banners
לוגו חדש תת אתר בי"ס לסיעוד
דלג על בר עליון משנה 2
בר עליון משנה 2
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 2
בר עליון 2

בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה הוסמך לתקן ISO 9001/2008

3/01/2010

בדצמבר 2009 הוענקה לבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה תעודה המעידה על קבלת תקן איכות רשמי בתו התקן ISO 9001/2008, תו תקן שניתן מטעם מכון התקנים הישראלי בתחום הכשרת סטודנטים למקצוע מוסמך סיעוד ולקידום מקצועי בסיעוד.  

 

התקן ניתן לאחר עבודה מאומצת של כשנה וחצי על ידי כל צוות בית הספר לסיעוד, בתהליך שרוכז על ידי ד"ר מירב בן נתן, מנהלת האיכות בבית הספר דאז ומנהלת בית הספר כיום, ותוך שיתוף והתגייסות מלאה של צוות מורות בית הצוות, הצוות המנהלי ובליווי יועץ ניהולי. 

 

הרעיון בהשמת תקן ה- ISO בבית הספר לסיעוד, מקורו בהיותו של תקןISO  תקן המייצג עקרונות של קיום מערכת ניהול איכות בארגון. מערכת זו מטרתה שיפור מתמיד באפקטיביות התפקודית וברמת השירות המקצועי, עניין שבית הספר עוסק בו במגע היומיומי עם הסטודנט שלו, ולכן חשיבותו. 

 

השקפת העולם של בית הספר לסיעוד על פי אמנת השירות מעמידה את הסטודנט במרכז העשייה, מחויבת לפיתוחו והעצמתו, להקנות לו ידע וכלים לעשייה מקצועית, אנושית ורגישה, איכותית ובטוחה, המתמודדת עם האתגרים בפניהם ניצבת מערכת הבריאות. מיסוד ומיצוב מערכת הבקרה והנהלים על פי דרישות ה-ISO   תורמים להשרשת נוהלי עבודה אחידים ומאפשרים לייעל תהליכים ולשפרם בצורה שיטתית. כמוסד חינוכי בית הספר רואה בשאיפה למצוינות באיכות ההכשרה המקצועית יעד מרכזי ולכן ימשיך להתייעל ולשפר תהליכים מתוך אחריותנו כלפי הלומדים, המוסד, המקצוע, החברה והמדינה.  

 

 
הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
הסבת אקדמים
דלג על Banners
Banners
סיעוד - קורסי העשרה
דלג על Banners
Banners
סיעוד - תוכניות לימוד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - לאם ולילד
דלג על Banners
Banners
סיעוד - מכתבי תודה
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 2
בר תחתון 2
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד