דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

"הריון ולידה באווירה חורפית"

17/01/2011

ביום שישי האחרון, קצת לפני שהגיע הגשם, עוד זכו הנשים שהגיעו לכנס ההיריון והלידה שערך המרכז הרפואי הלל יפה למעט שמש חורפית מלטפת, כמו גם לבוקר שכלל ארוחת בוקר קלה, הרצאות שהועברו על ידי צוות מחלקת נשים, יולדות ויילודים, ודוכנים בתחום ההיריון והלידה.

 

"הרעיון המרכזי בכנס", הדגיש פרופ' מוטי חלק, מנהל המחלקה לנשים ויולדות, "הוא לחשוף את קהל הנשים ההרות בקהילה למגוון השירותים אותם אנו מספקים בלידה ולפניה, על מנת להקל על חששם של ההורים לקראת הלידה הצפויה. לשם כך הכנס כלל את ההרצאות בנושאים 'הבוערים' ביותר ליולדת כגון: שיטות לידה, הטיפול בתינוק, חיתוך החיץ ועוד".

 

במסגרת חשיפה זו, הוצג לכ- 100 המשתתפות בכנס ובני זוגן, אגף הנשים החדש וכן האגף החדש של היחידה להריון בר סיכון בבניין האשפוז החדש שנפתח בספטמבר האחרון במרכז הרפואי הלל יפה, עניין שזכה להתעניינות רבה מצד המשתתפים. התעניינות מיוחדת סיפקה גם הרצאתה של ד"ר הילה שרעבי, רופאת נשים באגף האמהות, שדיברה על האמצעים להקלה על כאב במהלך הלידה, וכן עדכנה את הנשים כי במחלקה קיימים מוניטורים אלחוטיים המאפשרים לנוע בחופשיות ברחבי המחלקה ולסייע בכך בקידום הלידה, כמו גם להפיג מתחים וחששות לקראתה.

 

לקראת סיומו של הכנס נערך פאנל שבו ענו מומחי המרכז הרפואי על שאלות של קהל המשתתפים, וכן הוזמנו הזוגות לבוא ולהכיר את הצוות ואת חדר הלידה, במסגרת סיורים וקורסי הכנה, כאקט של סיוע לשלוות הנפש של בני הזוג.

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד