דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

תגידו מזל טוב – כפול שתיים

בטקס חגיגי ובמעמד שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, נחנכו מחלקת יולדות ויחידת היילודים המחודשות של המרכז הרפואי הלל יפה. השר הבטיח גם השתתפות במימון חדר מיון ממוגן לבית החולים
28/07/2016

ביום חמישי האחרון חנך שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, את סיום חידוש מחלקת יולדות ויחידת היילודים של המרכז הרפואי הלל יפה. הטקס, בו נכחו ראשי רשויות, בכירי משרד הבריאות, חברים מעמותת הידידים של בית החולים, עובדי בית החולים, וכמובן, היולדות ובני משפחותיהן, סיכם תקופה ארוכה בה עבר אגף האימהות שינויים מבניים רבים והפך לכזה שבו רמת המלונאות היא של בית חולים פרטי, לצד מקצועיות חסרת פשרות.

 

במעמד הטקס עצמו, עת ברכו השר ליצמן וד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, ציין הרב ליצמן שהוא שמח על טקס חנוכת האגף החשוב, ושמח אף יותר על כי משרד הבריאות יסייע במימון מלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה - חדר מיון) חדש וממוגן, מימון שמשמעותו 50 מיליון שקל.

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה הודה לשר על מימון זה, תוך ציון החשיבות הרבה שיש לעניין לטובת המטופלים.

 

בנוסף, במסגרת המעמד החגיגי של טקס חנוכת המחלקה והיחידה המחודשות, ציין ד"ר דודקביץ כי "על צוות אגף האימהות מוטלת המשימה לתת לכל יולדת המגיעה בשערינו את הטיפול האיכותי המיטבי והמקצועי ביותר, לצד תחושה שכאן המקום הנכון והמתאים ביותר ללדת ולשהות בו את הימים הראשונים שלאחר הלידה. לכן, הושקע מאמץ רב ומחשבה רבה בחידוש מבנה מחלקת יולדות, יחידת היילודים, כמו גם חדרי הלידה".

 

ד"ר דודקביץ הודה לכל מי שלקח חלק בפרויקט רחב היקף זה וסיכם באומרו: "ללא ספק, השינויים מורגשים, ותורמים משמעותית לאותה תחושת נוחות הנדרשת עבור המטופלות ומשפחותיהן, ברגעים הראשונים עם ילדיהן".

 

במהלך כל היום עצמו זכו גם היולדות המאושפזות לחגוג באופן מיוחד בהפנינג שכלל בלונים אישיים, צילומי יילודים ומשפחות, חולצות "נולדתי בהלל יפה" ליילודים הטריים ועוד.

 

 


מימין לשמאל: ד"ר מיכאל פלדמן מנהל מחלקת יילודים ופגים,
ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי הלל יפה
פרופ' מוטי חלק מנהל מחלקת נשים ויולדות, שר הבריאות הרב יעקב ליצמן
ד"ר אמנון בן משה המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי הלל יפה

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד