דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

"הראשונים של תשע"ז"

בחדר הלידה ובמחלקת היולדות של המרכז הרפואי הלל יפה קיבלו את פניה של שנת תשע"ז שבעה תינוקות חדשים – שני בנים וחמש בנות, ובמהלך שלושת ימי החג באו לעולם לא פחות מ-24 תינוקות
5/10/2016

מחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה קיבלה את פניהם של שבעה תינוקות עם כניסתה של תשע"ז. ראשון להיוולד בערב החג, ולקבל את השנה ממש בזמן שרוב עם ישראל ישב מסביב לשולחן המשפחתי וברך על רימון, תמר וראש של דג, היה לא אחר מבנו של ד"ר איל ברבלק, מנהל יחידת הגב במחלקה האורתופדית ב' של "הלל יפה". לד"ר ברבלק ואשתו ג'ני, תושבי חדרה, זהו גם בנם הבכור, כך שהראשוניות היא "בכל החזיתות".

 

"היה ברור לנו שנבוא ללדת כאן", מספרים השניים, "דווקא בגלל ההיכרות עם הצוות המצוין של מחלקת נשים ויולדות ובגלל שאנחנו סומכים עליהם כל כך", הם מסכמים בחיוך מרוצה ומספרים שהלידה והאשפוז היו מעל ומעבר לציפיות.

 

כאמור, במהלך שלושת ימי החג כולם נולדו 24 תינוקות – 13 בנים ו-11 בנות. ד"ר חיים דוד, מנהל חדר הלידה של "הלל יפה", יודע לספר כי חודש החגים והחודשים ספטמבר ואוקטובר תמיד נחשבים לימים עמוסים בלידות. "את שנת תשע"ז סיכמנו עם כ-4,000 לידות", הוא אומר, "אני בטוח שבשנה הבאה, במיוחד עכשיו, אחרי שהסתיים חידוש המחלקה, המספר רק יעלה. אנחנו, כמובן, נמשיך לתת את השירות המיטבי והאישי לכל מי שתבחר ללדת פה, ושתהיה לנו שנה פורייה".

 

 


ד"ר איל ברבלק ואשתו ג'ני עם בנם. בכור בין ראשונים

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד