דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

הענקה למניקה

בהפנינג מפנק שערך אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה במסגרת שבוע עידוד ההנקה הבינלאומי זכו אימהות ותינוקותיהן למגוון פעילויות מפנקות
6/08/2017

תארי לעצמך שחודש אחרי הלידה מישהו מציע לך בוקר שיכלול ארוחת בוקר עשירה, עיסוי באזור הכואב בכתפיים, בשילוב בייביסיטר לתינוק והרצאות שיענו באופן מקצועי על שאלות שיש לך על הימים שלאחר הלידה? זה בדיוק מה שעשה צוות אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה בשבוע החולף במהלך הפנינג הנקה, בנוסף לפעילויות העשרה אחרות, שאורגנו במסגרת שבוע עידוד ההנקה הבינלאומי, שהיה השנה בסימן "הנקה – הבחירה הטבעית שלי".

 

במהלך שבוע זה הועברו הדרכות, הרצאות וסדנאות ליולדות המאושפזות במחלקת יולדות בנושא הנקה, רחצת התינוק, רצפת האגן ועוד, שהועברו על ידי צוות האגף.

 

 

עיסוי לאם ולתינוק 

 

 

את השבוע חתם הפנינג חגיגי, בו לקחו חלק נשים שילדו ב"הלל יפה" בחודשים החולפים. ההפנינג, שהתקיים באולם הכנסים של המרכז הרפואי, נפתח בארוחת בוקר חגיגית, עשירה ומושקעת, במהלכה פונקו המשתתפות, וגם תינוקותיהן, בעיסוי על ידי מטפלות מבית הספר לרפואה משלימה של הלל יפה.

 

את היום פתחה הגב' דינה פיינבלט, מנהלת הסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה, שברכה את הנשים שהגיעו והזמינה אותן להעלות כל שאלה ובעיה בנושא הנקה בפני יועצות ההנקה של אגף האימהות. עוד ציינה בדבריה את החשיבות שיש להדרכה נכונה להנקה כבר בבית החולים, משום שמדובר בשלושה ימים ראשונים שידועים כחשובים ביכולת ההמשכית של האם לבסס הנקה.

 

בהמשך נהנו המשתתפות, שהגיעו מלוות בתינוקותיהן, מהרצאות בהן יכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות בנושא הנקה נכונה – הרצאה שהועברה על ידי תרצה רפאלוב, יועצת הנקה מוסמכת ואחראית לנושא באגף האימהות, ופיזיותרפיה, בדגש על הנושא החשוב של שיקום רצפת האגן – הרצאה שהועברה על ידי עדי סהר-לוקר, פיזיותרפיסטית משירות הפיזיותרפיה של בית החולים.

 

לאחר הפסקה קצרה, נמשכה הפעילות בסדנה בהנחיית מר קובי רוזנגרטן, מנהל המרפאה לרפואה משלימה, בנושא רפלקסולוגיה ועיסוי לתינוקות.

 

בסיום היום הודו המשתתפות לצוות האגף על ארגון היום, שהיה מלא באנרגיה נשית חיובית ומרגיעה, ואף ציינו כי ישמחו לימים נוספים כאלו בהמשך, בוודאי גם בלידות הבאות.

 

לתמונות נוספות מהפנינג הנקה »

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש?"

דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - בית מרקחת
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד