דלג על בר עליון משנה 3
בר עליון משנה 3
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 3
בר עליון 3

תרומה מתגלגלת

איך רכב אספנות אחד וייחודי תרם לרווחת הילדים המאושפזים במחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה
16/11/2014

מחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה קיבלה השבוע תרומה של  15 מחשבי טאבלט, תרומה שכולה קודש להפגת המתח והשהות במחלקה של הילדים המאושפזים.

 

מקור התרומה, שהתקבלה ממשפחת קמינר, היה מכירת רכב אספנות ייחודי מסוג יגואר, ששוחזר, שופץ ותוחזק במשך השנים על ידי אב המשפחה, נחום קמינר ז"ל. האב נפטר בשנת 1992 והרכב היקר אוחסן ונשמר, עד שבשנה החולפת החליטה משפחתו, שכוללת את אלמנתו שרה ושלושת ילדיו - רונית, גליה ודרור -  למכרו עקב קשיי תחזוקה ואחסון.

 

משפחת קמינר, צוות מחלקת ילדים ומכשירי הטאבלט. צילום: ציון יחזקאל

 

 

הרכב נמכר לאספן מכוניות בארץ, ואת התמורה החליטו בני המשפחה למנף לרכישת מוצר שנראה להם חיוני וחיובי – מחשבי טאבלט שיוענקו כתרומה למחלקות ילדים ברחבי הארץ, ביניהן מחלקת הילדים של "הלל יפה", שהוא גם בית החולים שבו נולד דרור, תושב קיסריה וצעיר הבנים.

 

כאמור, השבוע, בתיאום עם תאריך האזכרה לנחום קמינר ז"ל, הגיעו בני המשפחה למחלקת הילדים ב"הלל יפה" על מנת להעניק את התרומה במעמד רשמי ומרגש.

 

ד"ר עדי קליין, מנהלת המחלקה, מציינת כי תרומת מחשבי הטבאלט, שנעשתה מתוך מחשבה על הילדים המאושפזים, חשובה ובעיקר מרגשת, לאור הסיפור העומד מאחוריה.

מצד בני המשפחה, שאף סיירו במחלקה והתרשמו מהשירותים הניתנים בה, ביקשו להדגיש כי משפחתם המורחבת שמחה להעניק קצת בידור ועיסוק לילדים המתוקים המאושפזים.

 

 

משפחת קמינר וד"ר קליין, עם תמונת האב, נחום, לצד התרומה הנדיבה. צילום: ציון יחזקאל

 

 
הדפסשלח לחבר

עוד במה חדש

דלג על Banners
Banners
מרפאות ושירותים - ילדים
דלג על Banners
Banners
מלר"ד ילדים
דלג על Banners
Banners
מרכז חינוכי - ילדים
דלג על Banners
Banners
כניסת משתמש - ילדים
דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד