דלג על Banners
Banners
לוגו וסלוגן חדש דף הבית
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

שירות כאב - מרפאת כאב

הנהלה

אחריות כוללת ניהולית: ד"ר ירון ריבר - מנהל המחלקה הנוירולוגית

לראש העמוד לראש העמוד

תיאור

על השירות: שירות הכאב במרכז הרפואי הלל יפה חידש לאחרונה את פניו עבור מאושפזיו ועבור המטופלים במרפאות השונים על ידי הרחבת השירותים הניתנים בתחום הכאב החריף והכאב הכרוני. מתן ייעוצים משולבים - נוירולוגיה, הרדמה ורפואה פנימית עבור מאושפזים שונים במחלקות לאחר ניתוחים, חולים על ערש דווי וכיו"ב' במחלקות השונות, הפעלת מרפאת כאב ונאמני כאב בכל מחלקה. כמו כן, שיתוף פעולה עם המרפאה לרפואה משלימה של "הלל יפה", עבודה משותפת עם מחלקת הרדמה ועוד.


אחריות כוללת ניהולית
: ד"ר ירון ריבר - מנהל המחלקה הנוירולוגית


בעלי תפקידים ומרפאות שייכות
:

1. אחות מתאמת השירות – גב' אקסנה מכלוף. משמשת כציר בתיאום בין הגורמים השונים בבית החולים בתחום זה בהתאם לדרישות מהמחלקות השונות, כולל הדרכות לצוותים, עדכוני מידע ועוד.

2. מרפאת כאב – מרפאה שקיימת מספר שנים. המרפאה פועלת שלוש פעמים בשבוע (בימים ב, ג,ד) ובה רופא מתחום ההרדמה, הפועל בשיתוף המכון הנוירולוגי.

שירותי המרפאה לא כוללים מתן אישור לקאנביס רפואי.


3. מרפאת כאב ראש צוואר – מופעלת על ידי ד"ר ירון ריבר.

4. כאב חריף – מנוהל בראשותו של ד"ר אנטולי סתו, רופא מרדים ומנהל יחידת ההתאוששות. מתן מענה, בעיקר תרופתי, בתחום הכאב החריף למאושפזים בבית החולים.

5. מרפאה לרפואה משלימה – מרפאה, הפועלת מזה שנים רבות בבית החולים, שיכולותיה ישולבו בעתיד, באופן דו ערוצי- חולים שיופנו למרפאה וממנה על מנת ליהנות מיתרונות הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית והשילוב ביניהן, שיכול  כיום, לסייע משמעותית לסובלים מכאב כרוני.

6. פורום כאב – מתוכנן בעתיד. בפורום ניתן יהיה לדון בחולים עם תסמונת כאב בעיתית, להציג נתונים מהספרות המדעית, ולשתף בהם בעלי מקצוע שונים במוסד אשר יש להם זיקה או עניין בטיפול בכאב.

לראש העמוד לראש העמוד

מידע שימושי

כיצד מגיעים:

למאושפזים בבית החולים הייעוץ ניתן כחלק מהאשפוז על פי החלטת הצוות המטפל ובאמצעות האחות מתאמת שירות הכאב.
פנייה לשירות הכאב מחוץ לבית החולים מחויבת בהצטיידות של הפניה מהרופא המטפל ובטופס התחייבות מקופת החולים אליה שייך (טופס 17).

את ההפניה יש לשלוח לפקס: 04-6332861.
ההזמנה לבדיקה תישלח בדואר.

לראש העמוד לראש העמוד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
רפואה משלימה
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד