דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

עובדים מצטיינים 2011

פרס עובד מצטיין   

ד"ר אלכסנדר קנטרובסקי – רופא מומחה, היחידה לכירורגיית כלי דם

עובד במרכז הרפואי משנת 1996. בעל מוטיבציה גבוהה ביותר לקדם את והפעילות בה עוסק, מתוך שיתוף פעולה ויחסי עבודה מצוינים עם הצוותים השונים. פעילותו הרפואית ותוצאותיה זוכים להערכה רבה בקרב החולים, בני משפחותיהם והקולגות בעבודה ובמקצוע. מסירותו לעבודה, לחולים ולבני משפחותיהם אינה יודעת גבול ורואה תמיד את טובת החולה לנגד עיניו. בעל יושרה אישית ומקצועית.

נירה זוט - אחות אחראית חדר ניתוח

עובדת במרכז הרפואי משנת 1992.בעלת מחויבות רבה לתפקיד, מפגינה אחריות ומסירות יוצאת דופן להתנהלות התקינה של חדר ניתוח, מפגינה כושר מנהיגות וכושר ניהולי רב בהנעת העובדים בזכות קשרי העבודה המצוינים אשר בנתה עם כלל העובדים.

 

פרס מנהל מצטיין בתחום המקצועי בדרג התיכון 

 

ד"ר נעה ברר-ינאי - מנהלת המכון הנפרולוגי

עובדת במרכז הרפואי משנת 1992. בתפקידה המורכב והסבוך מצליחה לתת שירותים ברמה גבוהה ביותר לכ- 200 חולים בהמו –דיאליזה, ומביאה לשיפורים משמעותיים באיכות הטיפול. עיסוקה במחקר ובהוראה תורם לרמה האקדמית הן של המכון והן של כלל בית החולים. אישיותה מביאה לידי ביטוי הצטיינותה האישית, יושרה ברמה גבוה מאד, מנהיגות אישית וניהולית, והצטיינות מקצועית.

 

פרס עובד מצטיין בתחום המקצועי בדרג התיכון 

 

פרופ' משנה שמחה מיזל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב, מכון הלב

עובד במרכז הרפואי משנת 1999. בולט באישיותו הקורנת והמיוחדת ומצוינותו המקצועית בעשייתו,לאורך שנים רבות. מטביע חותמו הן אצל החולים ובני משפחותיהם והן בכל המקצועות והמדרגים. בצניעות רבה ובנועם מתמודד עם כל המרכבות הקשורה באתגרים הרפואיים ומצבי הדחק אשר מציבים בפניו החולים. כל זאת, בנוסף לפעילויות נוספות כמו הוראה לסטודנטים לרפואה, מתמחים, רופאים מומחים, אחיות וכן פעילות מחקרית ענפה.

 

פרס המשרד 

 

שרית הינדי - מנהלת מערך הטקסטיל

עובדת במרכז הרפואי משנת 1982. מנהלת את מערך הטכסטיל וצוות המחלקה באיכות וביעילות מתמיד. פועלת ויוזמת ללא הרף למען שיפור וקידום המערך, כמו גם חיסכון והתייעלות כלכלית מבלי לפגוע באיכות וזמינות השרות. הצליחה לגבש את צוות העובדים ולהביאו לתרומה מיטבית ואיכותית וזאת לאורך זמן תוך שמירה על אוירה טובה בצוות. עובדת מצוינת, מקצועית, אחראית, מסורה, אמינה ומהימנה, נעימה ואיכותית.

ד"ר פבל פסצ'יאנסקי - סגן מנהל מח' בכיר, המחלקה לרפואה דחופה

עובד במרכז הרפואי משנת 1994. בעל יוזמה ונעים הליכות. משתלב היטב בעבודת צוות. גם בעיתות עומס מקיים יחסי אנוש נפלאים עם הצוות המטפל ועם המטופלים ובני משפחותיהם, כמו גם עם הצוותים המגיעים ללמידה במסגרת המלר"ד. מעורב באופן פעיל במסגרת הפעילות האקדמית המתקיימת במלר"ד. מגלה יוזמה ואחריות בתפקידו כל העת.

נאדיה קורבי - סגנית אחות אחראית, היחידה לטיפול מיוחד ביילוד (פגייה)

עובדת במרכז הרפואי משנת 1986. בעלת תודעת שירות גבוהה, יחסי אנוש מצוינים כלפי המטופלים וכלפי הממונים עליה. בעזרת תכונות של חריצות ואדיבות הובילה את היחידה להישגים רבים תוך שמירה על איכות ומצוינות.

דורית רדלר חזן - סגנית מזכירת מכון דימות

עובדת במרכז הרפואי משנת 1979. עובדת חרוצה ומסורה, מגלה הבנה ויוזמה. מפגינה רמה גבוהה של מחויבות לארגון ונכונות לתרום מעבר למצופה. פועלת בהתאם לנוהלי עבודה ומקפידה על משמעת גבוהה.כמו כן מפגינה רמה של יושר ואמינות בדיווחים ובהתנהלות היום יומית. מצטיינת בקשר חם ומקצועי. בעלת אופי ויחסי אנוש הראויים לשבח. מגלה אחריות ומיומנות מרבית לביצוע התפקידים עליהם אחראית באיכות גבוהה.

טניה רוטשטיין - סגנית אחות אחראית, מכון הדיאליזה

עובדת במרכז הרפואי משנת 1997. עוסקת בפיתוח הצוות ובבקרה, תוך שהיא מהווה דוגמה אישית, מאצילה סמכויות לכפיפים ומנחילה לעובדים עקרונות של איכות ומצוינות. בעלת ראייה מערכתית ומנהלת ביעילות את משאבי כוח האדם, ציוד ותקציב.

אבי טגיה – אחראי תחום איזוטופים, המכון לרפואה גרעינית

עובד במרכז הרפואי משנת 1997. לקח חלק פעיל בתכנון העבודה בציוד החדש במכון לרפואה גרעינית. דואג לחיסכון בחומרים ובציוד, מדריך סטודנטים לפיזיותרפיה מהמכון של בית החולים. בעל יחסי עבודה מצוינים, אהוב ואהוד על צוות המכון וצוות בית החולים. עובד מקצועי ואחראי מאוד, איכותי ויעיל, חרוץ, יסודי, בעל מוטיבציה גבוהה - "חי ונושם את העבודה".

פרס צוות המשרד    

צוות מחלקת שינוע

הצוות כולל את האלונקאים: אריה יריב, בן עמי רן, וייסברג בוריס, פריבגה יורי וטרסר יוסי.

הצוות מהווה חוליה מקשרת בין משפחות החולים לצוות בית החולים ואחראי על ביצוע עבודות שינוע תוך התנהלות יעילה, אכפתית ולויאלית למערכת. ביצע את המעבר מבניין אשפוז א' לבניין אשפוז ב' בשלמות, ללא תקלות ומבלי לפגום באיכות העבודה. אנשי הצוות גילו יצירתיות בשינוע החולים, במהירות בדרכים עוקפות תוך זריזות רבה, במיוחד לאור השיפוצים הרבים בבית החולים.

 

עובדים מצטיינים בתאגיד הבריאות (קרן מחקרים) 

 

ד"ר אנדרי גוברב – היחידה לכירורגיה של הראש והצוואר

משמש בתפקידו משנת 2008. מבצע את עבודתו במחלקה ובמרפאה במסירות, תוך גילוי עזרה רבה לחולים ולצוות בכל רגע נתון. מפגין אדיבות ונימוס למטופלים ותמיד עם חיוך. בעבודתו עומד בזמנים ומגלה מחויבות גבוהה והספק טוב מאוד. בעל כושר אבחוני מצוין מבצע ומטפל ברמה ואיכות גבוהה.

יורי גרישמנובסקי - ראש צוות חדר דוודים, מחלקה טכנית

משמש בתפקידו משנת 1999. מפגין מקצועיות רבה וידע רחב מאוד עם מתן פתרונות לכל תקלה.. עבודתו מתבצעת תוך עמידה בלוחות זמנים והספק למופת ובאיכות מעולה. שירותו אפקטיבי ויעיל והוא מוערך על ידי כל. פועל בשלמות ונכון לסייע תמיד בכל עבודה. אלוף היוזמים לאיכות ולמצוינות. משדרג ומפתח מערכות שמתפקדות בזכותו ללא דופי.  

גיטל גמליאל - מזכירה רפואית, מכון הלב

עובדת בקרן מחקרים משנת 2003 ומשמשת בתפקיד זה משנת 2006. עובדת מסורה, מחויבת לארגון, מתמידה, בעלת נכונות לעזור בכל עת גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות. עבודתה איכותית ומתבצעת ביעילות ובהספק יוצאי דופן. מפגינה מאור פנים, נעימות, יחס טוב, זמינות ואדיבות. חרוצה, ויעילה, עומדת בכל משימה.. יוזמת ומציעה הצעות לשיפור ובכך תורמת לקידום היעדים. מהווה את אחת הסיבות למוניטין הגבוה של יחידת המחקר.

 

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד