דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

עובדים מצטיינים 2013

 פרס מנכ"ל  
רפי קורן – סגן מנהל אדמיניסטרטיבי

מנהל איכותי ועובד מקצועי, שותף ומוביל פרויקטים רבים בצורה יעילה ואיכותית ביותר.
פועל לפיתוח, קידום וייעול נושאים הנמצאים באחריותו וניהולו. מגלה יכולות ורצון גבוהים, כולל חשיבה עצמאית ואיכותית ועשייה עצמאית ואיכותית. בעל יכולת לימוד מהירה ותפיסה נכונה.
חבר ויו"ר בוועדות שונות בבית החולים כגון וועדת אבטחת מידע, ניהול מידע, צוות הכנסות, שיפור מוקד זימונים, אשר גם בהן ניכרת תרומתו.
מפגין בעבודתו מקצועיות ואיכות ללא פשרות. היכולת המקצועית, אישיותו הנעימה והביצועים בפועל הביאו להערכה של אלה העובדים איתו ומולו.
בעל ראייה רחבה ויכולת ארגונית וניהולית, משימתי, בעל ידע נרחב בתחומים עליהם מופקד במסגרת תפקידו, ובכלל.
תוצרי פעילותו השוטפת מובילים לשיפור וייעול פרויקטים וכן לחיסכון, כמו גם העלאת שביעות רצון של מקבלי השרות בבית החולים, בעיקר לקוחות פנים, אך לא רק.

פרס עובד מצטיין   

פרח מנחם– סגנית אחות אחראית חדר לידה
מעניקה טיפול ליולדות הראוי לציון, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית. היא אמפתית, מסבירת פנים, סבלנית וסובלנית, חרוצה ומסורה באופן יוצא דופן.
יוצרת סביבת עבודה רגועה וחיובית אשר באה לידי ביטוי בשביעות רצון גבוהה של המטופלות.
אחראית, ישרה ואמינה, בעלת מוטיבציה גבוהה לשיפור איכות הטיפול ביולדות, מביאה רעיונות לשיפור ומיישמת אותם בעבודה תוך מתן דוגמה אישית לכל הצוות.
משלבת בעבודתה ידע רחב ודואגת להעמיקו על ידי השתתפות בהשתלמויות וימי עיון, הרצאות וישיבות צוות עם הרופאים וספרות מקצועית.
מהווה מודל חיקוי לכל מיילדת, מפגינה כישורי ניהול גבוהים, בעלת רגישות יוצאת דופן, חשיבה וכושר ארגון ראוי לציון. במסגרת תפקידה אחראית על הדרכת סטודנטיות המגיעות לחדר לידה מבתי ספר לסיעוד ברחבי הארץ, סטודנטים לרפואה, פרמדיקים ומשתלמות בקורס מיילדות. גם בתחום זה, זוכה לקבל משובים חיוביים על עבודתה המקצועיות.

אלינה פישנזון – סגנית מנהלת השירות הסוציאלי
תפקודה של אלינה כעובדת סוציאלית בכירה מעיד על נהירה ושאיפה למצוינות חסרת פשרות  בכל ההיבטים המקצועיים, האישיים, יחסי האנוש ואיכות השירות.
בעלת ראייה מערכתית, מכירה היטב את כל נהלי העבודה וכללי האתיקה ומקפידה עליהם. אינה מתפשרת לעולם על איכות העבודה. מהווה גורם מקצועי מייעץ לכל שאר חברי הצוות עקב שליטתה בכל תחומי הפעילות של המחלקה. מגלה משמעת ללא פשרות בהתייחסותה לעבודה וכל תפקידיה נעשים ללא יוצא מן הכלל תוך גילוי אחריות גבוהה ביותר. בעלת יחסי אנוש מעולים. השירות אותו מעניקה לכלל מטופליה הינו היעיל, המהיר והמקיף ביותר האפשרי. מקבלת ללא הרף משוב חיובי על עבודתה ממשפחות וממטופלים וכמו כן ממנהלים ואנשי צוות אחרים. משקיעה בעבודה מעבר לשעות הנדרשות ועל חשבון זמנה הפנוי. מקפידה על עדכון ידיעותיה המקצועיות בקביעות ובעלת יכולות מקצועיות ואישיות גבוהות ומיוחדות. יסודית מסורה ובעלת מוסר עבודה יוצא דופן במהותו. עצמאית ויוזמת, בעלת יכולות תכנון וארגון גבוהות מאד, ויכולת גבוהה להניע תהליכים והכול בראייה של טובת המטופל. 

 

ד"ר פריד מסארווה – סגן מנהל בכיר פנימית א'
התמחה ברפואה פנימית במחלקה פנימית ב' ועם סיום ההתמחות המשיך לעבוד כרופא בכיר במחלקה פנימית א' ואף קיבל מינוי כסגן מנהל בכיר. רופא מעולה, בעל ידע עצום ברפואה, נמרץ, בעל אישיות יוצאת דופן בחביבותו. בצניעות רבה ובנועם, מתמודד עם כל המורכבות הקשורה באתגרים הרפואיים אשר מציבים בפניו החולים. 
מדריך ומורה לסטודנטים, סטאז'רים ומתמחים. מפגין מקצועיות וחריצות, ובאישיותו מאפשר תקשורת בינאישית מצוינת עם חולים, עם בני משפחותיהם, עם עמיתיו לעבודה, עם הממונים עליו ועם כל מי אשר באים איתו במגע.
יזם באופן מתמשך טיפול באיזון סכרת בחולים המאושפזים במחלקה, תוך פיתוח פרוטוקול ייחודי , אשר תרם לשיפור משמעותי במתן שירות לחולים אלו.
תורם רבות לשיפור המוניטין והתדמית של המחלקה ושל בית החולים. המועמד הראוי ביותר להענקת פרס הצטיינות כהוקרה על עשייה והצטיינות.

 

פרס מנהל מצטיין בתחום המקצועי בדרג התיכון 

 

 

 ד"ר מוני ליטמנוביץ – מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי
מנהל את היחידה תוך חתירה מתמדת למצוינות, במהלך עבודתו מביא לידי ביטוי מצוינות אישית ומקצועית, אשר בולטות במיוחד על רקע הפעילות בסביבה רווית מתח מתמיד, הן כחלק מובנה מהמאבק העיקש להצלת חיי החולים, הן במישור הלחצים, כולל הנפשיים, של הצוותים, בני המשפחה והחולים -כל זאת בתנאים מורכבים מאד וברוגע, תוך הפעלת שיקול דעת ותבונה מקצועית.
מנהל בהצטיינות וביד רמה את פעילות היחידה, ומוביל את עבודת הצוות באופן הרמוני כתנאי הכרחי לפעילות מוצלחת. מביא לידי ביטוי בעבודתו יושרה מקצועית, נורמות ערכיות, מוסריות ואתיות ברמה גבוהה, ובכך מהווה מודל לחיקוי לצוותים השונים.
מסירותו, היותו קשוב, רגיש ואמפטי לחולים, בני משפחותיהם ולצוותים הם שם דבר.
לוקח חלק בפעילות הוראה, יוזם מחקרים רפואיים ומיישמם בעבודה.
בנוסף, לוקח חלק בפעילות בית החולים בכללותה, כגון יו"ר ועדת ההחייאה, חבר בגוף המבקר לבדיקה ולניטור ניסויים רפואיים שאושרו על ידי ועדת הלסינקי, חבר בוועדה לקביעת מוות מוחי, משמש כעורך הראשי של המגזין הרפואי של בית החולים ועוד.

 

 טובה לופו – אחות אחראית אורתופדית ב'
מהווה מודל לחיקוי לאחות מקצועית, בעלת יכולות בניהול צוות עובדים. מהווה מופת לאישיות  אמינה וחרוצה. בעלת נכונות לבצע כל משימה המוטלת עליה. בעלת יוזמה ומוטיבציה ומחויבת לארגון. מעורבת ושותפה מאוד בהווי בית החולים והמחלקה. מהווה נכס לבית החולים ומודל לעובדת בכירה. בעלת ידע מקצועי ויכולות אישיות גבוהות.
מפגינה יכולות ניהול גבוהות וכושר מנהיגות. בעלת מחשבה יצירתית. יסודית מאוד ומטמיעה שיטות עבודה חדשניות במחלקה, בעיקר בתחום הטיפול בפצעים קשיי ריפוי שיטת
VAC ושיטות בטיפול חדשני בתחום הקוצבים.
בעלת אישיות נעימה, יושרה אישית ומקצועית ומהווה מודל לעובדת מצוינת, בעלת מחויבות רבת שנים לבית החולים. מצטיינת ביחסיה ובאכפתיות לטיפול בחולים ובמשפחות. במהלך השנים חינכה דור שלם של סטודנטים לסיעוד והכשירה צוות סיעודי מקצועי ואיכותי. יצרה תרבות ארגונית מאפשרת וגיבשה צוות בעל מחויבות מאוד גבוהה לעשייה הסיעודית ולארגון. בעלת יכולת ותקשורת טובה מול שותפי התפקיד.

פועלת ומתנדבת בקהילה האתיופית בחדרה, מדריכה ומייעצת בתחום הבריאות.

פרס המשרד 

 

 

 

מינה גרושקה – טכנולוגית רפואית אחראית, היחידה לקרדיולוגיה לא פולשנית, מכון הלב
אחראית על שמירת הרף הגבוה של האיכות המקצועית של הבדיקות הנעשות ביחידה. כמו כן, אחראית לשביעות רצון החולים מהשרות שהם מקבלים ולהדרכת טכנאים חדשים בנבכי המקצוע. בעיתות מצוקה, היא נכונה להטות כתף למען ביצוע כל עבודה נדרשת. מ
צטיינת בניהול העבודה המעשית במכון הלב, בניהול תנועת החולים – זימונם למכון ושחרורם מהמכון – בהנעמת זמנם בשהותם במכון, בביצוע מהיר וטוב של הבדיקות הנדרשות תוך השראת אוירה נעימה ומקצועית במכון.
מצטיינת בהדרכה ובחינוך הדור הבא של  הטכנאים העובדים עמה והכפופים לה בעבודת טכנאות האקו.  היא מגלה פתיחות לחידושים וליוזמות למען שיפור השירות לחולים, ומיישמת זאת בעבודתה.
הפגינה הצטיינות בעבודה הקשה הנדרשת ממנה, תוך שמירה על רף מקצועי גבוה תוך שמירה על יחסי אנוש טובים עם החולים ובני משפחותיהם וכן חברי הצוות.

אבי דאדי – סגן קצין ביטחון אזורי
בעל רמת שירות גבוהה מאוד, אדיב ונעים הליכות, אמין ומקצועי, ערכי ולויאלי כלפי המערכת. תורם מזמנו האישי לטובת העבודה ונוכח בכל אירוע חריג הדורש מעורבות של דרג בכיר מהמשרד. משמש דוגמה לכל עובדי המחלקה, יוזם מרכז פרויקטים רבים. בעל יחסי עבודה טובים עם עמיתיו וגם עם הכפופים אליו. שואף לשלמות ומצוינות, סוחף אחריו את כל המחלקה לצורך קידום ושיפור ומעמיד רף סטנדרטים גבוה מאוד, הן בפן הניהולי והן בפן המקצועי. הינו אמין ומקצועי מאוד, בעל שיקול דעת נכון וחכם ויכולת ניהול והדרכה גבוהה מאוד.
מטפל בכל נושא המחשוב של המחלקה, מבצע את נושא הדרכות המאבטחים והכשרתם המקצועית. מבצע הדרכות לכלל מחלקות בית החולים בנושא ביטחון וכיבוי אש. מרכז את ניהול כוח האדם במחלקה לרבות אלונקאים ועובדי חברת האבטחה. מפקח על עבודת שתי המחלקות (ביטחון ושינוע) באופן שוטף מסוגל להתמודד מול כל בעיה ו/או דילמה מקצועית והחלטות ניהול שיעמדו בפניו.

ריבה חיימוב – אחראית חדר אוכל
מיום כניסתה לתפקיד שומרת על סטנדרטים גבוהים של איכות ומצוינות. נוסף על עבודתה השוטפת, עסוקה בתהליכי שיפור מתמידים, כגון פוליש רצפות, שינוי מילוי תבניות הגשה למען שיפור איכות הגשת המזון עבור הסועדים  ושיפור תהליך שטיפת הכלים, אשר חוסך בשבר ובבלאי של הכלים, ובנוסף גם תורם לחיסכון באנרגיה ובמים.
נכונה להיענות לכל בקשה ומשימה, גם מעבר להגדרת תפקידה. מפגינה אחריות אישית, חרוצה ודייקנית ונכונה לסייע לכל עובד הזקוק לעזרה. מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר. נאמנה ומסורה לבית החולים ובעלת יחסי אנוש טובים. "מגדילה ראש"  בכל תחום הקשור בעבודת המטבח, גם כזה אשר אינו בתחום אחריותה.
במהלך תקופת ניהולה את חדר אוכל עובדים וחדר אוכל אח"מים, הכניסה ריבה סטנדרטים חדשים לייעול העבודה.
מצטיינת ביחסי אנוש טובים ומעניקה למקום עבודתה אוירה מזמינה וחמימה וזוכה להערכה מצד כל הסקטורים על אופן עבודתה ויחסה החם והאישי.

ואליד כבהא – ראש צוות אורתופדית א'
בעל גישה מקצועית בטיפול בחולים ובעל מוטיבציה רבה ללמוד ולהתקדם. במהלך עבודתו מציב קריטריוני איכות, מטמיעם וכן עורך בקרות פנים בנושאים שנקבעו.
מהווה דוגמא אישית ומקצועית לכל מי שעובד תחתיו, דואג לעדכן את ידיעותיו המקצועיות ומקפיד על פיתוח מקצועי של הצוות כולו. וואליד מהווה מוקד השראה לצוות בנושא קידום העשייה הסעודית.
פועל מתוך מקצועיות אכפתיות וכבוד למקצוע למשפחות למטופלים ולעמיתים לעבודה. מגלה ראיה מערכתית ברמה גבוהה מאוד ויכולת להתמודד מול מצבים משתנים. מתפקד למופת במצבי לחץ ובנסיבות בלתי צפויות תוך שמירה על עבודה על פי נהלים והקפדה על עקרונות הסיעוד.
נכונותו להירתם לצרכים המשתנים של המחלקה ושל כלל בית החולים בולטים. מוכן לתרום מזמנו ומידיעותיו למען קידום המטרות המחלקתיות והמערכתיות.
מוכנותו בולטת בעיקר מול אנשי הצוות והסטודנטים לסעוד בהם הוא מוכן להשקיע את כל מרצו וידיעותיו. לא אחת ממלא תפקיד סגן ומשדר בטחון מקצועיות ואמינות כלפי וכלפי עמיתים אחרים.

סורייה פנאדקה – מרכזת תחום מעבדה ביוכימית, מערך המעבדות
עובדת מסורה חרוצה ומסודרת. אפשר לסמוך עליה מכל הבחינות. יכולה להחזיק את כל המעבדה על כתפיה. מטפלת גם בתקלות טכניות של המכשירים, מקפידה על טיפולים שוטפים תוך כדי ביצוע הבדיקות הדחופות, על הצד הטוב ביותר.
מרכזת את תחום הבדיקות הדחופות במעבדה הביוכימית, מבצעת בדיקות מעבדה במגוון מכשירים אוטומטיים, ובדיקות ידניות. נוסף על הטיפול במכשירים, היא אחראית על תורני חוץ, כולל סידור עבודה שלהם וכן על הדרכת עובדים חדשים ותורני חוץ. 
מתעדפת נכון יעדים ומשימות, מקפידה על איכות העבודה, מתפקדת באופן עצמאי ובעלת תודעת שירות גבוהה.
מקדמת מהלכי שיפור וחדשנות, מגלה נכונות לבצע משימות נוספות, תמיד על הצד הטוב ביותר. יחסי האנוש שלה מצוינים, והיא מגלה נכונות לשיתוף ידע וכן מתמודדת היטב עם דעות שונות.
מגלה מחויבות ומסירות מלאה לתפקידה, מקפידה על דיווחים וכללי האתיקה תוך הפגנת הזדהות עם הארגון.

 

רפי תוהמי – מנהל עבודה מחלקה טכנית
מנהל עבודה משכמו ומעלה, בעל ראייה נרחבת בתחום מתן פתרונות לתקלות. בעל מקצוע מעולה המקפיד על הוראות ונהלי עבודה סדירים. במסגרת עבודתו מפעיל את צוות המסגרייה בדרך מעוררת כבוד והערכה.
הכניס סטנדרטים חדשים לעבודה אשר הביאו לייעול תהליכים, תפוקה נאותה וחיסכון במשאבים. אחראי, אכפתי, מסור, אשר נותן שירות מצוין לכלל המחלקות, במקצועיות רבה. הוא עומד בלוחות זמנים בכל המטלות והעבודות העומדות בפניו ומבצע אותן על הצד הטוב ביותר. עובד בשיתוף פעולה עם מנהלי עבודה, למתן פתרונות, שיש בהן צורך במגוון מקצועות.
זמין ונכון לקבלת משימות נוספות בכל עת, תוך מתן פתרון מקצועי לכל תקלה, גם כשאינה בתחום אחריותו.
מגלה דאגה להצלחת משימותיו תוך הקפדה מלאה על איכות הביצוע. הינו בעל יוזמה ורעיונות מקוריים. מלמד ומדריך עובדים בתחום האחזקה ומקנה להם ידע רב

 
פרס צוות המשרד  

צוות דיאליזה צפקית – ד"ר רגינה גרשקוביץ, ד"ר מיכאל מדבדב, גב' רונית סימיאן
צוות המגלה מסירות, תוך הפגנת מקצועיות, שירותיות ומחויבות לארגון בכלל ובפרט לחולים בהם מטפלים ועוקבים לאורך שנים. משקיעים ממרצם באיתור מטופלים מתאימים, בהדרכתם וביצוע מעקב רפואי צמוד לאורך זמן תוך דאגה וטיפול כולל בבעיותיהם הרפואיות . המוטיבציה והמקצועיות של הצוות הובילה אותו להישגים בהגדלת נפח פעילות המחלקה באחוזים משמעותיים. עבודתו האיכותית של הצוות תורמת לשיפור משמעותי ברווחתם ואיכות חייהם של מטופלי המכון.
תפקידו של הצוות הוא לאתר את המטופלים המתאימים לטיפול בשיטה של דיאליזה צפקית, להציג בפניהם את השיטה, להכין ולהדריך את המטופלים לגבי טכניקת הטיפול וכן לעקוב אחר המטופלים במהלך היותם בטיפול זה (בדרך כלל מספר שנים). במהלך שנות הטיפול הצוות מאתר ומטפל בסיבוכים שונים כמו גם בבעיות הרפואיות האחרות שיש למטופלים אלה, על ידי מעקב אחר המטופל בביתו והן בביקורות קבועות בבית החולים.
חשיבותה העיקרית של שיטה זאת היא האוטונומיה שמקבל המטופל והיכולת שלו להיות מעורב ולקחת חלק פעיל בטיפול. פעולתו של הצוות לדיאליזה צפקית הביאה לעליה משמעותית ביותר במספר המטופלים בשיטה זאת ביחידתנו.

 

 

עובד מצטיין בתאגיד הבריאות (קרן מחקרים) 

 

ייני אלבר – אחות מתאמת נושא מחקר, מכון הלב
אחות אינטליגנטית, בעל ידע קליני נרחב. אישיותה המרשימה מתאפיינת ביחסי אנוש מעולים מול החולים ובני משפחותיהם, עם אנשי הצוות, ועם צוותי הביקורת של המחקרים מהארץ ומהעולם. היא קפדנית, אחראית, חרוצה. בעלת מוסר אישי, רפואי ומוסר עבודה גבוה. כל משימה שהוטלה עליה בוצעה  בצורה מעוררת השתאות, הקפדה על הפרטי ם הקטנים תוך הפגנת יושרה, אחריות ומילוי המשימה במלואה.
תכופות התנדבה להגיע גם מחוץ לשעות ולימי העבודה, גם ללא תמורה כספית, על מנת לבצע את המשימה כראוי. מעניקה שירות מצוין הן למטופלים והן לצוות בית החולים. מגלה מחויבות לקידום האיכות והמצוינות בעבודתה תוך הפגנת מוטיבציה גבוהה, יצירתיות ויוזמה לשיפור. נכונה לבצע מטלות, גם כאלו שאינן בתחום עיסוקה הרוטיני.
יחידת המחקרים זוכה להערכה ולתשבחות בארץ ובעולם בראש ובראשונה על ביצועיה האיכותיים, אך גם היעילים והכמותיים. ללא ספק, היא אחת הסיבות המרכזיות להצלחה משימה זו.

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד