דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

תרגיל אט"ה, 8.11.16

המרכז הרפואי הלל יפה תרגל ביום שלישי, 8.11.2016, את האפשרות כי יפונו מספר רב גדול של בני אדם לקבלת טיפול עקב אירוע הרעלה המוני, ובשם המקצועי אט"ה (אירוע טוקסיקולוגי המוני).

 

באירוע נבדקו צוותי בית החולים על ידי בקרים מבית חולים עמית באשר לרמת המוכנות, התפקוד, מתן הטיפול, האמצעים ואף התשתיות.

 

התרגיל התקיים בשיתוף גורמי צבא, משטרה, מד"א ובתיאום פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות ומשרד הביטחון, שגם היוו בקרים מטעמם. בקרה נוספת נעשתה על ידי צוות המרכז הרפואי גליל מערבי. לתרגיל הגיעו גם קבוצות חיצוניות לשם צפייה ולימוד: קבוצה מהאיחוד האירופי, קבוצה מצבא ארה"ב ועוד.

 

ביום התרגיל, ציינו הבקרים כי "ללא ספק קיים במרכז הרפואי הלל יפה צוות מסור ורציני, שניתן לסמוך עליו שיוכל להתמודד עם אירוע דומה בעתיד, זאת לצד המורכבות הרבה שנדרשת מבחינת אמצעי הגנה, טיפול רפואי, תשתיות ועוד".

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, סיכם: "בחינת מוכנות היא דבר חשוב בכדי שנוכל ללמוד ולהתכונן טוב יותר. במקרה של תרגילים כאלו, כל 'עין נוספת' היא מצוינת. ברור לכולנו כי היערכות לשעת חירום היא חובה בסיסית ודרישה מתמשכת, ואנו עושים את המיטב בכדי לתרגל, להתכונן, ולהישאר בכושר בכדי שבזמן אמת, מורכב ככל שיהיה, נוכל לתת טיפול מיטבי, מקצועי ומתבקש".

 

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד