דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

מפגש ראשי רשויות, 15.1.17

"ושוב אתכם": מפגש ראשי רשויות נוסף ב"הלל יפה"

 

מפגש נוסף של ראשי הרשויות המקומיות עם הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה התקיים ביום ראשון, 15 בינואר 2017, במרכז הרפואי לשם המשך שיתוף פעולה וקידום הבריאות לרווחת תושבי האזור.

 

במפגש התעדכנו ראשי הרשויות בכל שהתחדש בשנה החולפת במרכז הרפואי הלל יפה וזכו לעמוד על הטכנולוגיות החדשות ועל ההתפתחויות הרבות שחלו בבית החולים, המשרת את תושבי האזור שהוא אחד המתפתחים ביותר מבחינת צמיחת האוכלוסייה.

 

"מטבע הדברים, אנשים שהעתיקו מגוריהם לאזור רואים חשיבות רבה לכך שקיים מרכז רפואי מתקדם ואיכותי זמין בסביבתם. לפיכך, אנו פועלים כל העת לפיתוח שירותים חדשים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות, תוך שימת דגש על איכות השירות הניתן לבאים בשערינו", כך פתח ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, את המפגש.

 

במפגש נכחו כ-15 ראשי רשויות ומועצות ונציגיהן מהאזור, אשר, כאמור, זכו לסיקור הנעשה בביתה חולים. במהלך המפגש הרצתה גם פרופ' משנה עינת שלום-פז על היחידה להפריה חוץ-גופית, הפועלת בהצלחה רבה בבית החולים. כמו כן, הוצגה בפני הנוכחים פעילות עמותת הידידים החדשה של בית החולים, שהחלה לפעול במרץ בחודשים החולפים. 

 

בסיום המפגש, נערך דיון פורה על הדרכים בהן ניתן לשתף פעולה והועלו רעיונות שונים למימוש הקשר של בית החולים עם הקהילה ולחיזוקו. 

 

 

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד