דלג על Banners
Banners
לוגו וסלוגן חדש דף הבית
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

טיפול חדשני בפציאליס ושיתוק מיתרי הקול

היחידה לאף-אוזן-גרון וכירורגיה של ראש-צוואר במרכז הרפואי הלל יפה היא הראשונה בישראל לעשות שימוש במכשיר חדשני לטיפול בלוקים בפציאליס (שיתוק פנים על שם בל) ושיתוק ממושך של מיתר קול המלווה בצרידות ואפוניה. מדובר במכשיר המעורר גירוי חשמלי  Stimulation (NMES)Neuromuscular Electrical, המופק מאלקטרודות המודבקות לאזור המטופל, אשר מגרה את מערכת העצבים ויוצר כיווץ שרירי במטרה לשפר את תפקוד יחידת עצב השריר במקום הפגוע. המכשיר מופעל בהצלחה מזה מספר שנים באירופה ובעולם. "הלל יפה" הוא המרכז הרפואי הראשון בישראל העושה שימוש במכשיר. הטיפול עצמו מתבצע על ידי רופא אף-אוזן-גרון וקלינאי תקשורת. ביחידה נצבר כבר ניסיון בטיפול במכשיר, וכן שביעות רצון רבה בקרב המטופלים.

 

 

הטיפול במכשיר החדשני מוצע במקרה שאין שיפור תחת הטיפול המקובל, אך מתאים גם למי שלקה בחולשת פנים או בשיתוק אדיופטי של מיתר הקול המלווה בצרידות או באפוניה, וסובל עדיין מתפקוד שארי של השרירים, ועשוי לסייע גם זמן רב אחרי הופעת הפציאליס או שיתוק מיתר הקול.

 

הטיפול כרוך בתשלום, משום שאינו נכלל בסל התרופות. במהלך הטיפול מתקיים אבחון ראשוני, שלאחריו סדרה של מספר טיפולים עם המכשיר, עניין העלול להשתנות ממטופל למטופל. ההפניה לטיפול היא על ידי רופא הקהילה.

 

לפרטים נוספים ולקביעת תור: בטלפון 04-7744664, 04-7744479 או בדוא"ל: shirig@hymc.gov.il, ornam@hymc.gov.il

 

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד