דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

דבר יו"ר העמותה

המרכז הרפואי "הלל יפה" הינו בית חולים ממשלתי, המשמש מרכז טראומה אזורי. הוא משרת אוכלוסייה רחבה ומגוונת של כ-500 אלף תושבים המייצגים את ההוויה הישראלית: ילדים ומבוגרים, ותיקים ועולים חדשים, יהודים וערבים. כולם כאחד, נהנים משירותי רפואה מתקדמים, ללא אפליה וללא משוא פנים.

 

אוכלוסייה זו צפויה לגדול בכ-25% עד שנת 2025 ותקציב הבריאות הציבורי, עליו נשען המרכז הרפואי, מגביל את יכולתו לעמוד במשימות הרבות הניצבות בדרכו, כך שמימושם של פרויקטים רבים, קטנים כגדולים, תלוי בגיוס תרומות.

 

במטרה לסייע לבית החולים בצעדיו אל אתגרי העתיד, הוקמה עמותת ידידי המרכז הרפואי. העמותה מושתתת על מתנדבים אשר המרכז הרפואי יקר להם וחברי הוועד המנהל שלה הינם אנשי עשייה, ניהול וחינוך בולטים, אשר הנתינה וההתנדבות היא בנשמתם.

 

שמנו לעצמנו למטרה לסייע לבית החולים להמשיך ולשפר את איכות הטיפול הרפואי, לשדרג את תשתיותיו, להוביל לחדשנות רפואית וטכנולוגית, כמו גם למשוך אליו כוח אדם איכותי ולשמר אותו, לתמוך בקידום שיתוף הפעולה והמעורבות בקהילה, לבריאותם ורווחתם של תושבי האזור כולו. אני פונה אליכם ומזמין אתכם להצטרף למעגל הידידים ולסייע לנו בתרומה. כל סכום משמעותי עבורנו ויסייע לנו בהמשך פיתוחו של המרכז הרפואי.

 

בידידות,

משה מורג

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד