דלג על Banners
Banners
לוגו וסלוגן חדש דף הבית
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

הקמת יחידת טיפול נמרץ לב חדשה ומודרנית

 

 

היחידה לטיפול נמרץ לב ויחידת הצנתורים הינן שתי היחידות הטיפוליות של מערך הלב, הכוללות אשפוז וידועות ברמתן המקצועית הגבוהה ובמרכזיותן וחשיבותן בבית החולים.

 

היחידה לטיפול נמרץ לב מטפלת מדי שנה בכ-1,800 מטופלים המגיעים לבית החולים ברמות דחיפות שונות, חלקם הגדול עם בעיות מורכבות וברמת דחיפות גבוהה וסכנת חיים. היחידה מטפלת בחולים לאחר ביצוע פעולות פולשניות כגון צנתורים, השתלת קוצבים ועוד, ובחולים קשים הזקוקים לאיזון תרופתי.

 

היחידה לטיפול נמרץ לב ממוקמת כיום בבניין אשפוז ישן, משתרעת על פני שטח של כ-200 מ"ר בלבד, ולא שופצה למעלה מ-40 שנה.

 

היחידה כוללת כיום 10 מיטות אשפוז, הינה צפופה מאוד (סכנת זיהומים), מיושנת ואינה מתאימה לצרכים הקיימים הן מבחינה רפואית והן מבחינה מלונאית. מרבית המטופלים שוכבים בחדר אחד גדול, ללא הפרדה, ללא יכולת לשמירה על סודיות רפואית וללא כל מקום לארח בן משפחה (הנמצא אף הוא בחרדה).

 

תנאים אלו מקשים מאוד על המטופלים, על בני המשפחה ועל הצוותים הרפואיים, העושים ככל שביכולתם להעניק את הטיפול הרפואי המקצועי והמתקדם ביותר.

 

לאור כל זאת, קיים הכרח לבנייתה של יחידת טיפול נמרץ לב חדשה ומודרנית, המצוידת בציוד הרפואי המתקדם ביותר במטרה להעניק למטופלים, לבני משפחתם ולצוותים הרפואיים את התנאים הנוחים והטובים ביותר.

 

יחידת טיפול נמרץ לב החדשה, תשתרע על פני שטח של כ-600 מ"ר (פי שלושה מהשטח הקיים כיום), תצויד בציוד הרפואי המתקדם ביותר ותכלול שישה חדרים פרטיים, שני חדרי אשפוז הכוללים שתי מיטות, דלפק אחיות, חדר תרופות, חדר המתנה למשפחות וכל השירותים הנדרשים ליחידת טיפול נמרץ. היחידה תיבנה על פי התקן הנדרש ליחידות טיפול נמרץ ובסטנדרטים הרפואיים והמלונאיים הגבוהים ביותר.  

 

לוח זמנים לביצוע

 

הקמת יחידת טיפול נמרץ לב הכוללת תכנון מפורט, פרסום מכרז, בחירת קבלן מבצע ועבודת הבינוי, תחל בסוף שנת 2020 וצפויה להסתיים עד סוף 2021.  

 

עלויות

  1. העלות הכוללת היא כ-5.7 מיליון דולר, כ-20 מיליון שקל.
  2. עלות הבינוי היא 3.7 מיליון דולר, כ-13 מיליון שקל.

בית החולים, בשיתוף עמותת הידידים, יממנו כ-50% מסך עלות הפרויקט. נודה לכם אם תיקחו חלק בפרויקט חשוב זה זה למען תושבי האזור.

 

כל התרומות מוכרות לצרכי מס עפ"י סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

 
הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
רפואה משלימה
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד