דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

יום עיון חיסון RSV ומניעת ברונכיוליטיס

על קטנטנים, חיסונים והקשר עם הקהילה

 

מחלקת יילודים ופגים קיימה יום עיון לקהילה המקצועית בנושא חיסון ה-RSV ומחלת הברונכיוליטיס לקראת העונה שבה הנגיף עלול להיות בעייתי, במיוחד לילדים שנולדו פגים

 

06/11/2017

 

מחלקת יילודים ופגים של המרכז הרפואי הלל יפה קיימה בשבוע החולף יום עיון מקצועי לצוותים בבית החולים ובקהילה (קופות החולים וטיפות החלב) אשר אמונים על הטיפול בתינוקות וילדים.

 

"השיח ביום העיון היה סביב העלאת המודעות לעונת החורף, בה נגיף ה-RSV, שהינו אחד הנגיפים האחראים למחלות דרכי הנשימה, עלול להתפתח לדלקת ריאות, במיוחד בתינוקות שנולדו פגים", מסביר ד"ר מיכאל פלדמן, מנהל מחלקת יילודים ופגים ויוזם יום העיון. "עם זאת, המטרה הנוספת והעיקרית, הייתה חיזוק הקשר שבין הצוות הרפואי-סיעודי של בית החולים לצוותים רפואיים-סיעודיים בקהילה, ובכללם קופות החולים וטיפות החלב האזוריות".

 

במהלך יום העיון הועברו הרצאות על ידי מומחי המרכז הרפואי הלל יפה בנושאים כגון הסיכון של מחלת הברונכיוליטיס בבוגרי הפגיות (הוצג על ידי ד"ר עמית הוכברג, ניאונטולוג בכיר), על המחלה והטיפול בה (הוצג על ידי ד"ר מיכל שטיין, מנהלת היחידה למחלות זיהומיות), והמעקב לאחר המחלה מהפן הנשימתי (הוצג על ידי ד"ר ורד ניר, אחראית מרפאת ריאות).

 

צוות המחלקה נתן גם תצוגת תכלית של כל הנעשה במחלקה והזמין את הנוכחים להמשיך את הקשר בכל אפיק שיבחרו, לטובת "בוגרי" המחלקה הקטנטנים ובריאותם.

 

עוד נהנו הנוכחים מארוחת צהריים טעימה באווירה נעימה וידידותית אשר סיכמה יום עיון מוצלח ויעיל.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד