דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

טקס הענקת פרס מרצה מצטיין מטעם הטכניון

מלמדים - בהצטיינות!

 

בטקס משמח ביותר הוענקו ל-22 מומחים ומתמחים של המרכז הרפואי הלל יפה פרסי הצטיינות בהוראה על ידי דיקן הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה

 

לא פחות מ-22 מומחים ומתמחים מתחומים שונים זכו לקבל פרסי הוקרה על הצטיינותם בהוראת סטודנטים בפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה, פרסים שהוענקו בטקס חגיגי על ידי הנהלת הפקולטה, בשיתוף הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה, ובנוכחות עמיתים לעבודה ובני משפחות המצטיינים.

 

בטקס העניק דיקן הפקולטה לרפואה פרופ' אילון אייזנברג, יחד עם מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ, סגן הדיקן למינויים על בסיס הוראה פרופ' זוהר קידר, ראש אשכול הערכה ופיתוח סגל ביחידה להוראה וחינוך רפואי ד"ר רחלי נווה, ונציגת הסטודנטים לרפואה בפקולטה גב' גל ביימל, את תעודות ההוקרה של הפקולטה, בצירוף שי מתנת בית החולים.

 

עשרת המומחים היו מהמחלקות אורתופדיה, נשים ויולדות, ילדים, קרדיולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, הרדמה, רפואה פנימית, יילודים ופגים והתפתחות הילד.

 

בדברי הפתיחה ציין סגן מנהל בית החולים ד"ר אלון נבט את העובדה שהשותפות במחקר והוראה מגשרת על המרחק הפיזי בין המוסד האקדמי ובית החולים. לברכה זו הצטרף פרופ' איילון, שאף ציין את היחסים הטובים השוררים בין בית החולים וצוותו לבין הפקולטה לרפואה של הטכניון.

 

ד"ר מיקי דודקביץ הדגיש כי למחקר והוראה ערך מוסף ועצום הן בעיצוב והכשרת דור הרופאים בעתיד והן בפיתוח, חדשנות וקידום איכות הרפואה, למען הגשמת חזון המרכז הרפואי.

 

בסיום הטקס, ולאחר צילום התמונה הקבוצתית המתבקשת, סיירו הדיקן וצוותו עם הנהלת בית החולים באגף נשים ויולדות, ששישה מרופאיו זכו להיכלל השנה בין המרצים המצטיינים, כולל ראש האגף פרופ' מוטי חלק.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
    [1-5]  
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד