דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

אירוע חשיפת אתגר חווית המטופל במלר"ד

חדשנות בשירות אישי זה כאן!

 

לאירוע החשיפה של המרכז הרפואי הלל יפה והמכון הישראלי לחדשנות לאתגר חווית המטופל בחדר מיון הגיעו רופאים מומחים, יזמים ונציגי חברות היי טק וסטארט-אפ שנענו אתגר

 

06/05/2019

 

במסגרת האתגר של חווית המטופל בחדר מיון בית החולים מחפש למצוא טכנולוגיה אפקטיבית לחווית המטפל והמטופל במחלקה לרפואה דחופה. בשנה האחרונה סייעה עמותת הידידים של בית החולים בגיוס תרומות כדי לבצע שדרוג משמעותי במבנה חדר המיון. "במהלך התהליך, עלה הרצון שחלק מהכספים שגויסו ייתרמו לטובת שיפור חווית השירות", מציינת שרון שוופי, יו״ר מניבים קרן הריט החדשה בע״מ וחברת עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה, "מכאן גם נוצר הקשר עם המכון לחדשנות, ויחד עם צוות המחלקה לרפואה דחופה, אנשי מקצוע רלוונטיים ובליווי סגן מנהל המרכז הרפואי ד"ר אלון נבט, החל תהליך של מציאת פתרונות טכנולוגיים עבור חווית השירות מטפל-מטופל".

 

לפני שבועיים, יצאו המרכז הרפואי הלל יפה והמכון הישראלי לחדשנות ב"קול קורא" לחברות שמעוניינות להשתתף באתגר המלר"ד, והשבוע, במסגרת אירוע ייעודי, הוצג האתגר עצמו, כמו גם נושאים נוספים שבהם מעוניין בית החולים לשתף פעולה עם חברות טכנולוגיה.

 

רשת OpenValley, המתמחה בעולמות היזמות והחדשות, הייתה אמונה על איתור חברות סטארט-אפ העונות על האתגרים אותם הציף הצוות הרפואי, ושילבה מיזמים בולטים במהלך האירוע. עוד תרמה לאירוע החברה לפיתוח קיסריה, אשר מנהלה, מיכאל כרסנטי, רואה את החיבור למרכז הרפואי הלל יפה כחיבור חשוב למען תושבי האזור.

 

באירוע, כאמור, נכחו הן מומחים מ"הלל יפה" והן נציגי חברות היי טק וחברות סטארט-אפ, מהפארק ובכלל, שנהנו הן מהרצאות הסבר על האתגר במלר"ד והן מרעיונות טכנולוגיים שונים בתחום הרפואה.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
  4.  [6-7]
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד