דלג על Banners
Banners
לוגו וסלוגן חדש דף הבית
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

תודה לד"ר רוג'ר סבי

27/02/2015

ד"ר רוג'ר היקר,

אני, ט', בתה של ר.מ, שבספטמבר 2013 בראש השנה, לקחת אותה לאשפוז במחלקתך, במצב קשה וחשש לחייה ומאז אתה מלווה אתה מלווה אותנו בניתוחים ובאשפוזים חוזרים.

בביקורת שלאחר ניתוח החלפת ירך מסובכת ומורכבת, הודעת לנו שאפשר להיפרד מהאנטיביוטיקה ואני מקווה שאימי ואנחנו יוצאים לדרך חדשה תהליך ניתוחים והחלמה שנמשך כשנה וחצי (כמו שאמרת לנו בזהירות מראש).

ד"ר רוג'ר היקר, אני כותבת לך מכתב אישי כי זו דרכך פגשתי אדם ישר עד מוזר (נדיר במקומותינו, ולכן כבר נחשד כמוזר) רופא שרואה את האדם לפני שרואה את החולי או המוגבלות בעל יד אמן, מקצועי וצנוע.

בסך הכול היינו מטופלים במחלקתך, אבל אתה ראית את אמא ואותנו, בני המשפחה את הדאגה ואת הרצון לשמוע מילת עידוד.כשיכולת- נתת בשמחה, אבל כשהיססת, לא הסתרת את האמת, גם אם היא הייתה קשה לשמיעה (כששאלתי לפעמים שאלות מיואשות ענית לי "אני יודע שאת רוצה בכוח לשמוע משהו אחר, אבל זה המצב!").

היית שם אחרי הניתוחים, עם בשורות קשות ובשורות טובות, היית בימי חול ומועד. כהרגלך- ענייני ותומך. לא מבטיח, אבל תמיד מקיים. ענית לכל פנייה בנייד, במייל, דיברת עם בן משפחה, רופא גם הוא מחו"ל, (לא מובן מאליו), והמשכת להיות מקצועי, ענייני, תומך, כן אמיתי ונקי  כפיים.

ד"ר רוג'ר, רציתי לקנות לך מתנה גדולה, אבל חשבתי שזו לא דרכך, ושאתה עושה את עבודתך במלואה, ושאתה קודם כל אוהב אדם ואוהב את מלאכתך, ונבוך כשמודים לך או כשרואים בזה משהו נדיר.

אז כתבתי את המכתב הזה, ואני מודה למרכז הרפואי הלל יפה, שהתברך ברופא ואדם בהערכה גדולה מאוד,

ט.ת (בתה של ר.מ).

חיפה

 
הדפסשלח לחבר
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
רפואה משלימה
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד