דלג על Banners
Banners
נשים יולדות ופריון
דלג על בר עליון משנה 1
בר עליון משנה 1
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון 1
בר עליון 1

טלרפואה – שירות ייעוץ אונליין של מרפאת הריון בסיכון

 

למי מיועד?

שירות טלרפואה מיועד לנשים אשר נמצאות במעקב רופא מטפל בקופת החולים וזקוקות לייעוץ ראשוני חד-פעמי על מנת להתוות את המשך המעקב האמבולטורי, ולנשים אשר נמצאות במעקב המרפאה וזקוקות למעקב תדיר יותר על מנת לעקוב אחר בדיקות רפואיות, לדוגמה, עקומת סוכר בנשים סוכרתיות, מעקב לחץ דם, מעקב מעבדתי וכו'.

 

מה השירות מאפשר?

השירות מאפשר שיחת וידאו עם המטופלת. במהלך השיחה הרופא יכול לשוחח עם המטופלת, להתרשם ממנה ויזואלית וכן לראות את כל המסמכים אשר תבחר להציג בפניו, כגון בדיקות דם, מעקבי סונר שבוצעו, עקומות סוכר, מעקבי לחץ דם וכדומה. יש לציין, שחלק ניכר מהבדיקות המבוצעות בקופת החולים זמינות לנו דרך מערכת "אופק" בעת פתיחת הגיליון הרפואי.

 

איך זה מתבצע?

 

שלב א': קביעת מועד דרך מזכירת מרפאת הריון בסיכון.

 

שלב ב': ביום התור יש ליצור קשר עם מזכירת המרפאה ולהעביר לה בפקס/מייל טופס 17 מקופת החולים המבטחת. ללא טופס 17 לא ניתן לפתוח הרשאה לבדיקת רופא.

 

שלב ג': במועד התור תקבלי הודעת SMS עם לינק שיחבר אותך ישירות לשיחת וידאו עם הרופא במרפאת הריון בסיכון. עליך להכין מבעוד מועד את כל הטפסים להצגה לרופא – בדיקת אולטרה-סאונד, מעקב סוכר, בדיקות דם וייעוצים שונים בהתאם למקרה.

 

שלב ד': שוחחי עם הרופא במרפאה והקשיבי להמלצותיו. בתום השיחה הרופא יתעד את הבדיקה כמקובל בגיליון הרפואי ואת תקבלי בפקס או במייל העתק של סיכום המפגש. בהתאם לצורך תוכלי לתאם מפגש חוזר לביקורת המשך.

 

שלב ה': עליך לפנות עם מכתב הסיכום למרפאה המטפלת בקופת החולים על מנת לוודא רצף טיפולי.

 

כיצד קובעים?

נשים/רופאים המעוניינים בביקורת טלרפואה יוכלו לפנות למזכירת מרפאת הריון בסיכון לתיאום ביקור מרחוק. טלפוןו: 04-7744514, דוא"ל gynco@hymc.gov.il. התהליך מותנה בטופס 17 מתאים מקופות החולים.

 

 


פרופ' רינת גבאי, מנהלת המחלקה לאם ועובר, בשיחה אונליין במרפאה להריון בסיכון. צילום: רפי קורן

 

 

 
הדפס
דלג על Banners
Banners
נשים - הפריה חוץ גופית
דלג על Banners
Banners
נשים - לידה טבעית
דלג על Banners
Banners
נשים - מרפאות חוץ
דלג על Banners
Banners
נשים - רצפת אגן
דלג על Banners
Banners
נשים - מעבדת מחקר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון 1
בר תחתון 1
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד