דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

טקס מצטייני הטכניון

מלמדים – בהצטיינות!

 

28 מרצים מצטיינים מטעם הפקולטה לרפואה שבטכניון בחיפה העמיד בשנה החולפת המרכז הרפואי הלל יפה. בטקס, שהתקיים השבוע, הוענקו למצטיינים פרסי הוקרה במעמד דיקן הפקולטה וסגנו

 

26/05/2021

 

בטקס, העניקו דיקן הפקולטה לרפואה פרופ' אילון אייזנברג, וסגנו פרופ' זוהר קידר, יחד עם מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ ויו"ר ועד הסטודנטים לרפואה בטכניון מר ניקולא פזע, תעודות הוקרה של הפקולטה בצירוף שי מתנת בית החולים ומתנת הפקולטה.

 

28 הרופאים היו מהמחלקות: נשים ויולדות, קרדיולוגיה, ילדים, פנימית, דימות, אורתופדיה, אף-אוזן-גרון ונוירולוגיה.

 

בדברי הפתיחה ציין פרופ' אייזנברג את עובדת היותם של המרצים המצטיינים, שהצטיינותם אינה ברורה מאליה כלל, נכס אסטרטגי לבית החולים ולפקולטה לרפואה בטכניון.

 

לדברים אלו הוסיף מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ כי רמת ההוראה הגבוהה, לצד העלייה בכמות המינויים האקדמאיים בכל שנה, מהווה נדבך חשוב בעשייה של בית החולים, וכי העובדה שהרופאים עוסקים ברפואה בפועל במקצועות תובעניים, ולצד זה גם במחקר ובהוראה – חשובה ומבורכת וערכה לא יסולא בפז, הן בבניית דור העתיד של הרופאים והן בפיתוח וחדשנות ברפואה.

 

בין המברכים היה גם יו"ר ועד הסטודנטים בפקולטה לרפואה ניקולא פזע, שציין את ניסיונו האישי בתור סטודנט ב"הלל יפה", ואת הביקוש הגבוה שיש לביצוע סבבים קליניים בהלל יפה בקרב הסטודנטים, ואחר כך לביצוע סטאז'. הוא הודה למרצים על עבודתם המצוינת, שגורמת לאנשים להיות רופאים טובים יותר.

 

בסיום הטקס התכנסו כולם לתמונה המסורתית השנתית, שבניגוד לשנה החולפת, התאפשרה ללא צורך ב"קפסולות", כמו הטקס כולו.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
  1. לעמוד הבא
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד