דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

חדרי ניתוח

הנהלה

מנהל חדרי הניתוח: ד"ר חכים אבו ראס 

אחות אחראית: גב' ענבר ויצמן

סגנית אחות אחראית: גב' יפה אברמוביץ'

לראש העמוד לראש העמוד

צוות

מזכירה:

גב' פידלמן מיכאלה

לראש העמוד לראש העמוד

תיאור

אחד הצמתים המרכזיים והחיוניים ביותר בליבו של המרכז הרפואי הלל יפה הוא המחלקה של חדרי הניתוח. מדובר באחת המחלקות המסועפות והמורכבות ביותר בבית החולים, המחייבת אינטראקציה בין-מחלקתית רגישה, אינטנסיבית וכבדת משקל כמעט בכל היבט – רפואי, סיעודי, מינהלי, שירותי וכלכלי.

 

אופייה של המחלקה לחדרי הניתוח שונה במהותו ממחלקות אחרות. הצוות הקבוע במחלקה מורכב בעיקרו מצוות סיעודי וכוחות עזר שונים (סניטרים, עובדי ניקיון ואחרים). לכל אלו מצטרפים, בהתאם לקביעת לוח תכנון הניתוחים השבועי, צוותים של מחלקת הרדמה, שגם היא שוכנת קבע במתחם חדרי ניתוח, וצוותים של המחלקות המנתחות השונות.

 

בנוסף, ישנו ממשק עבודה הדוק עם יחידת ההתאוששות, הממוקמת בצמוד לחדרי ניתוח, ומהווה את התחנה שלפני המעבר למחלקות האשפוז הרגילות.

 

תהליך קבלה ועבודה בחדר ניתוח

כל מטופל ששובץ לניתוח מגיע למתחם חדרי הניתוח להכנה. הצוות הסיעודי מסייע בהכנה לניתוח גם בהיבט של העברת המידע לגבי מהלך הניתוח – למטופל ולמלוויו, וגם בפעולת הכנה שגרתיות לפני הניתוח, כגון הכנת החדר עצמו. במקביל, המנותח מחובר למוניטורים השונים ונעשית הזמנה של רופא מרדים לקראת תהליך ההרדמה.

 

הממשק עם מחלקת ההרדמה בלתי נפרד מעבודת צוות חדר ניתוח. לשתי המחלקות מתחם חדרי הניתוח מהווה בסיס משכן ופעילות שהיציאה ממנו והכניסה אליו היא רק הביתה או לחדר האוכל של בית החולים.

 

בדומה למחלקות האשפוז, גם כאן מצוות הצוות הסיעודי על פי חדרים בהתאם למתוכנן באותו היום ומסייע, כאמור, החל בשלב ההכנה לניתוח, דרך ההרדמה, הניתוח עצמו וביצוע רשימת הניתוח המחייבת, וכלה במעבר לחדר ההתאוששות.

לראש העמוד לראש העמוד

מידע שימושי

מספר חדרי ניתוח: 10

 

מיקום: אגף חדרי ניתוח, ממערב לבניין המרכזי

 

מספרי טלפון:

04-7744423

לראש העמוד לראש העמוד
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד