דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

טקס מרצים מצטיינים

קיבלו ציון מעולה! 38

 

מרצים מצטיינים ומחלקה מצטיינת אחת העמיד השנה המרכז הרפואי הלל יפה מטעם הפקולטה לרפואה שבטכניון. פרסי ההוקרה הוענקו בשבוע החולף למצטיינים בטקס חגיגי במעמד דיקן הפקולטה וסגנו

 

08/06/2022

 

בטקס העניקו דיקן הפקולטה לרפואה פרופ' אילון אייזנברג, וסגנו פרופ' זוהר קידר, יחד עם מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ ויו"ר ועד הסטודנטים לרפואה בטכניון מר חן חזקיה, תעודות הוקרה של הפקולטה בצירוף שי מתנת בית החולים ומתנת הפקולטה.

 

הרופאים המצטיינים הם מהמחלקות: נשים ויולדות, ילדים, פנימית, דימות, גסטרואנטרולוגיה, כירורגיה פלסטית, עיניים, אורתופדיה, אף-אוזן-גרון ונוירולוגיה. כמו כן הוענק פרס המחלקה המצטיינת בהוראה ליחידה לכירורגיה פלסטית, בראשותו של ד"ר יורם וולף.

 

בדברי הפתיחה ציין פרופ' אייזנברג את שיתוף הפעולה המתמשך עם בית החולים וכן את היותה של הצטיינות בהוראה דבר שאינו מובן מאליו, כמו גם את היותם של המרצים המצטיינים נכס אסטרטגי להלל יפה ולפקולטה לרפואה בטכניון.

 

לדברים אלו הוסיף מנהל המרכז הרפואי הלל יפה ד"ר מיקי דודקביץ כי ההצטיינות של המומחים השונים מהלל יפה, לצד העלייה בכמות המינויים האקדמאיים בכל שנה, כשלצד כל זה עשייה מורכבת במקצועות רפואה תובעניים וגם מחקר ואקדמיה, הינם בבחינת הכרח לבית החולים ולעתידו.

 

בין המברכים היה גם יו"ר ועד הסטודנטים בפקולטה לרפואה חן חזקיה, שציין שהוא שומע ומקבל כל העת מחמאות על ההוראה של מומחי הלל יפה.

 

בסיום הטקס התכנסו כולם לתמונה המסורתית השנתית.

הקודםהקודם
הגדלהגדל
הבאהבא
     
  1. לעמוד הקודם
  2.  
  3. לעמוד הבא
  4.  [6-8]
דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד