דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

האחרון של 2011 והראשון של 2012

את סיום שנת 2011 חגגו שמרית ועטליה זו לצד זו בחדר הלידה של "הלל יפה". בנה של שמרית הגיח לעולם 10 דקות לפני שהתחילה 2012, ואילו בנה של עטליה הגיע חצי שעה לאחר שהשנה כבר החלה
2/01/2012

כששמרית זוהר בת ה-30 מחדרה הגיעה לחדר הלידה של המרכז הרפואי "הלל יפה" בליל שבת, היא בכלל לא חשבה על השנה האזרחית שעומדת בפתח, אלא רק רצתה שהלידה תעבור בהצלחה. כשהמיילדת ציינה את שעת הלידה, 23:50 בליל 31.12.2011, היא גם בהחלט לא חשבה שילדה השלישי חותם את 2011. רק כשפגשה בשכנתה לחדר במחלקת היולדות, עטליה בן נעים בת ה-22 מאור עקיבא, פתאום הבינו שתיהן שבעוד שבנה של שמרית חתם את השנה, הרי שבנה הבכור של עטליה פתח אותה, והיה התינוק הראשון להיוולד בהלל יפה  בשנת 2012 בשעה חצות ו- 36 דקות.

 

"תאריך הלידה המקורי היה בכלל באמצע ינואר, אבל הוא החליט להקדים והלידה עברה בשלום", מציינת עטליה. "בכל מקרה", היא מוסיפה, "מבחינתי לא חשוב התאריך, העיקר שיהיה בריא". לעניין הזה היא מקבלת חיזוק מהחברה החדשה שלה לחדר, שמרית, שמהנהנת הנהון נמרץ. 

 

וכך שוכבים זה לצד זה התינוק האחרון שנולד בהלל יפה ב-2011 וסיכם שנה עמוסה עם כמעט 4,200 לידות בבית החולים, והתינוק הראשון של 2012, שפתח אותה בחגיגיות רבה.  

 

 

 

 

 שמרית זוהר (מימין) ועטליה בן נעים עם התינוקות הטריים

 

לאתר מחלקת נשים, יולדות ופריון»

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד