דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

לא מחכים - מתרגלים

במרכז הרפואי הלל יפה נערך היום בהצלחה תרגיל שדימה מצב שבו טיל בעל ראש חץ כימי נפל באזור בית החולים ודרש היערכות רפואית רחבת היקף
16/02/2012

 

 

בתרגיל חל"כ, שנערך היום, יום חמישי, 16.2.2012, במרכז הרפואי הלל יפה, תורגלו צוותי המרכז הרפואי באפשרות של התרחשותו של אירוע רב נפגעים שיכלול שימוש בחומרי לחימה כימיים עקב נפילת טיל בעל ראש כימי.  

 

התרגיל, שבו השתתפו צוותי בית החולים ושאליו נערך צוות מטה החירום של בית החולים יחד עם מטה היערכות של פיקוד העורף והאגף לשעת חירום של משרד הבריאות, כלל גם תרגול של היחידה הצבאית המוצבת בבית החולים בשעת חירום, וכן בדק את ממשק הפעולה מול גורמים כגון שירותי הכבאות, השיטור וההצלה בחדרה והסביבה. 

 

הלל יפה: מתרגלים טיפול של פציעות של לוחמה כימית

צילום: איציק ברבי

 

"התרגיל שדימינו היום הוא חלק ממערך תרגול רחב שאנו מבצעים במסגרת התוכנית השנתית לשעת חירום שבה מתורגל צוות בית החולים בכל שנה", מסביר פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה. "לפגיעות שהן תוצאה של חומר כימי ישנן השלכות מורכבות בטיפול הרפואי, מכיוון שמצב שבו מאות נפגעים מחומר כימי, שזהותו לא בהכרח ידועה, הוא סבוך מבחינה קלינית. לעניין זה, וידוא המוכנות של המערכת הרפואית הוא חיוני, ואני שמח שעמדנו בעניין בהצלחה יתרה".  

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד