דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

הלל יפה: ד"ר ריבר מונה למנהל מחלקת נוירולוגיה

ד"ר ירון ריבר החליף את פרופ' רפי קרסו, ששימש 21 שנים בתפקיד מנהל המחלקה. ד"ר ריבר הקים את מרפאת הבוטוקס בהלל יפה, הוא מנהל מרפאת הכאב, ושותף להקמת מרפאת הסינקופה
8/05/2012

 
ד"ר ירון ריבר

במהלך חודש אפריל מונה למחלקה הנוירולוגית של המרכז הרפואי הלל יפה מנהל חדש –  ד"ר ירון ריבר. ד"ר ריבר החליף את פרופ' רפי קרסו, שהקים את המחלקה הנוירולוגית ושימש במהלך 21 שנים מנהלה. פרופ' קרסו שימש גם כמנהל מרפאת הכאב וכן כמנהל האקדמי של בית הספר לרפואה משלימה של "הלל יפה", תפקיד שימשיך למלא.

 

ד"ר ריבר הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב (1985), ואת התמחותו בנוירולוגיה ביצע בבית החולים הדסה עין כרם, שם שימש כרופא עד לשנת 1996. בין השנים 1996 ל- 1997 ביצע תת התמחות (fellowship) ברפואת כאב במחלקה הנוירואונקולוגית במרכז הרפואי "סלואן קטרינג" לחקר הסרטן בניו יורק, ארה"ב. בהמשך, בין השנים  1997 ל- 1998, ביצע תת התמחות נוספת בשירות לשיקום וטיפול בכאב כרוני, בבית החולים אבוט נורטווסטרן במיניאפוליס, מינוסטה, ארה"ב.  

 

עם חזרתו לארץ בשנת 1998 כיהן כרופא בכיר במחלקה לנוירולוגיה בבית החולים בני ציון בחיפה, שם ניהל גם את מרפאת כאבי הראש, עד לשנת 2009, אז מונה לסגן מנהל המחלקה לנוירולוגיה במרכז הרפואי הלל יפה. עם פרישתו של פרופ' קרסו, מונה ד"ר ריבר למנהל המחלקה בפועל, עד למינויו הרשמי באפריל 2012.  

 

במהלך שש שנות עבודתו בביה"ח "הלל יפה", פתח ד"ר ריבר את שירות מרפאת הבוטוקוס, אחת משש מרפאות קיימות בישראל. כמו כן, הוא מנהל את מרפאת כאבי הראש של בית החולים ולאחרונה היה שותף בפתיחתה של מרפאה משולבת מומחים (ראשונה בארץ) לטיפול בסינקופה (עילפון). ד"ר ריבר עוסק במחקר בתחום של כאבי צוואר וכאבים מיופציאלים (כאב המוקרן ממערכת השריר והשלד). 

 

 

למחלקה הנוירולוגית»

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד