דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

פסל סביבתי פורח בדמות לטאה מקדם את פני הבאים למיון ילדים

בפעילות של הסוכנות היהודית ושותפות חדרה-עירון עם המרכז הרפואי הלל יפה, הוקם פסל לטאה באורך של כחמישה מטרים מחומרים ממוחזרים
10/07/2012

שתי קבוצות של בני נוער ישראלים ואמריקאים עמלו בשבועיים האחרונים בכיכר הכניסה לחדר מיון ילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, כדי להקים פסל סביבתי ייחודי בצורת לטאה, כחלק מתרומה של פרויקטPartnership 2Gether - שותפות חדרה-עירון מטעם הסוכנות היהודית.

 

הקבוצות, של נערים ונערות בני 15 עד 17, הגיעו בהפרש של שבוע וביצעו שלבים שונים של העבודה. הקבוצה הראשונה, בני נוער שהגיעו מנאשוויל במסגרת תוכנית Get Connected, בנתה את גוף הפסל, שאורכו כחמישה מטרים, מחומרים ממוחזרים. הקבוצה השנייה, משרלוט וג'קסונוויל, שהגיעה במסגרת תוכנית Tikun Olam, סייעה בשתילת 800 שתילים בכיכר. הפעילות נעשתה יחד עם שותפות חדרה-עירון ומחלקת הגינון של "הלל יפה", איש החינוך יניב שרייבר וצוות הגינון של בית החולים, בראשות חוסאם אבולעפיה.

 

"יש הטוענים כי לטאה בבית זה מזל בבית", אמר שרייבר. "ראינו שבעיצוב הקיים במחלקת הילדים כבר ישנה לטאה אחת שמקדמת את כניסתם של הילדים והוריהם, והחלטנו שהפסל שייתרם, הממוקם ממש מול פתח חדר מיון ילדים, יהיה ברוח העיצוב במחלקה".

 

אביעד סלע, יו"ר השותפות חדרה-עירון, ג'ודי יודה, מנהלת השותפות, ומיה שהם, רכזת קשרי גומלין בשותפות, שהיו נוכחים בשני המפגשים, ציינו כי הפעילות היא מבחינתם רק ההתחלה. "בית החולים הלל יפה הינו עוגן חשוב ביותר באזור, ואין ספק כי הקשר הנפלא שנוצר יוביל לפרויקטים משותפים בעתיד בין בית החולים לקהילות בחו"ל", אמרו.

 

 


בני הנוער בזמן בניית הלטאה עם צוות ביה"ח


במהלך שתילת הפרחים סביב הפסל

 

 


התוצר הסופי - לטאה מול מיון ילדים

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד