דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

תרומה נוחה

ועד עובדי מרחב צפון של חברת חשמל וגמלאיהם תרם 30,000 שקלים למרכז הרפואי הלל יפה. בכסף נרכשו כורסאות לחולים, שחולקו במחלקות המרכז הרפואי
5/08/2012

במהלך יולי 2012 הגיעו נציגי הנהלה ונציגי ועד העובדים והגמלאים של מרחב צפון בחברת החשמל לביקור התרשמות במרכז הרפואי הלל יפה. במהלך הביקור נתרם סכום של כ- 30,000 שקלים.

 

בביקור השתתפו יושב ראש הוועד, מר יעקב דבידה, ומנהל מחלקת רווחה צפון, מר מוטי וגנר, אשר העניקו לד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים, את התרומה. חברי הוועד סיפרו כי הסכום הוא תוצר של תרומה קבועה שמרים כל עובד וכל גמלאי החבר בוועד מדי חודש, אשר ייעודה הוא מטרות בתחום הרווחה והקהילה. בסכום נרכשו 16 כורסאות לחולים המאושפזים במחלקות השונות של המרכז הרפואי.

 

 ד"ר בן משה (מימין) מקבל את התרומה מידי נציג
ועד עובדי חברת חשמל צפון

צילום: ציון יחזקאל

 

במהלך הביקור סיירו חברי הוועד ברחבי המרכז הרפואי, וביקרו במחלקת יולדות, ביחידת הפגייה, ביחידה לטיפול נמרץ לב ובחלקים מבניין האשפוז החדש. ד"ר בן משה, שליווה את הסיור והסביר על הצרכים הרבים של בית החולים ועל החשיבות שהוא רואה לתרומות כגון אלו של אנשי הוועד, זכה להבטחה כי תרומה זו היא בגדר "סנונית ראשונה". ד"ר בן משה אמר כי הוא שמח על הקשר הנפלא והחברי שנוצר בין בית החולים לוועד מרחב צפון של חברת החשמל, ועל הבחירה ב"הלל יפה" כמטרה לתרומה. עוד אמר ד"ר בן משה כי האווירה הנעימה והידידותית שהייתה בפגישה והנכונות הבלתי מסויגת להמשיך ולתרום לבית החולים בעתיד, אינן מובנות מאליהן, אך הן בהחלט סימן טוב לבאות.

 

בתוך כך, כשבוע לאחר מכן, הגיעו שוב נציגי ועד עובדי חברת חשמל וגמלאיו ומחלקת הרווחה של החברה, לתרום כ-50 תמונות מאוסף "אמנות ישראלית", תמונות שצוירו על ידי אמנים ישראלים, וייתלו ברחבי בית החולים.

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד