דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

שושלת נוסח "הלל יפה"

אביגיל אסולין לא האמינה שזה יצליח לה, אבל היא ילדה את בנה הבכור ב-10.10, תאריך ההולדת של אביה ושלה, 17 דקות אחרי השעה 24:00. ד"ר אלעד מידן: "הוא המתין כמו שאמו רצתה". שושלת עשר
11/10/2012

זה היה סיפור עם סוף לא ידוע מראש. כשאביגיל אסולין ידעה שהיא בהריון, התאריך המיועד היה בחודש אוקטובר. "היו דיבורים על זה שאולי הוא ייוולד ביום ההולדת שלי, אבל זה בכלל לא היה בטוח", היא מספרת.

 

ב- 9.10.2012 היא הגיע לבדיקה שגרתית בחדר לידה, אבל ללא צירים. לאחר מספר בדיקות, הודיעה לה המיילדת: צירים אין, אבל פתיחה יש, וקדימה לחדר לידה. שעה קלה לאחר מכן גם הופיעו הצירים ואביגיל נכנסה ללידה פעילה. לד"ר אלעד מידן, שהיה הרופא בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה באותן שעות, סיפרה אביגיל על כך שיום הולדתה חל ב- 10.10, וכך גם של אביה, והיא תשמח אם גם בנה הבכור ייוולד בתאריך הזה.  

 

"הלידה שלה התקדמה בצורה טובה ביותר, ולכן היינו בטוחים שהיא תלד כבר ב- 9.10", מספר ד"ר מידן, "אבל הגורל רצה אחרת. בסביבות השעה אחת עשרה וחצי בלילה ראינו שהלידה כבר ממש מתקדמת והיינו בטוחים שהילד אוטוטו בחוץ, אבל הוא המתין כפי שאמו רצתה ונולד אחרי לחיצות ובלידה רגילה ב- 10.10.2012 בשעה 00:17. מבחינתנו מה שהיה חשוב זה שאביגיל והתינוק יהיו בסדר – התאריך זה כמובן בונוס, ואני שמח שיצא לנו להגשים לה חלום".  

 

ומה אומרים במשפחתה של אביגיל? – שם כולם מרוצים ומתכננים לעשות מסיבות יום הולדת גדולות מעתה ואילך.  

 

ד"ר אלעד מידן, אביגיל אסולין ובנה הטרי

 

לאתר מחלקת נשים, יולדות ופריון»

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד