דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

חדש בהלל יפה: יחידה אונקולוגית

יחידה ייעודית לחולי אונקולוגיה נפתחה בהלל יפה. מנהלת היחידה: ד"ר שולמן, מומחית לאונקולוגיה קלינית. בתכנית: הרחבת השירות האונקולוגי ויצירת שת"פ מחקרי עם מחלקות אחרות
6/01/2013

 

ד"ר שולמן. הצטרפותה מאפשרת הרחבה משמעותית של השירותים האונקולוגיים

בחודש החולף נפתחה במרכז הרפואי הלל יפה יחידה אונקולוגית, שבראשה עומדת ד"ר קטרינה שולמן, מומחית לאונקולוגיה קלינית, ששימשה עד כה כרופאה בכירה במערך האונקולוגי בבית החולים רמב"ם בחיפה. הצטרפותה של ד"ר שולמן לצוות "הלל יפה" תאפשר הרחבה משמעותית של השירותים האונקולוגיים הניתנים למטופלים הבאים בשערי בית החולים.

 

"עד היום ניתנו שירותים שונים לחולים אונקולוגים בהלל יפה במחלקות השונות: המטולוגיה, כירורגיה, פנימית ועוד, והייעוץ האונקולוגי נעשה עם רופא חיצוני", מסבירה ד"ר שולמן. "מהחודש, לא רק שתכנית טיפול במאושפז הנזקק לכך תכלול ייעוץ אונקולוגי צמוד בבית החולים, אלא שגם נוכל לספק שירותי מרפאה בתחום האונקולוגי ושירותי אשפוז יום נרחבים יותר".

  

יש לציין כי פעילות אונקולוגית היא בעיקרה פעילות המתבססת על מתן שירות אמבולטורי נרחב, כולל אפשרות למתן טיפולים משלימים לחולי סרטן, ביצוע מעקב מחלה ויצירת תכנית טיפולים. ליחידה 6 מיטות אשפוז לנוחות ביצוע טיפולים, ו/או, אם נדרש, אשפוז ייעודי. בין התכניות העתידיות של ד"ר שולמן במסגרת ניהול היחידה: המשך הרחבת השירות, גיוס כוח אדם נוסף בתחום, יצירת שת"פ קליני ומחקרי עם מחלקות בית החולים השונות, יצירת פורום רב תחומי בתחום האונקולוגי בבית החולים ויצירת מרפאה רב תחומית בנושאים המשיקים לאונקולוגיה. ד"ר שולמן גם מלמדת בפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה, וממשיכה להיות שותפה במחקרים בתחומה עם בתי חולים עמיתים בישראל.

  

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, מברך על פתיחתה של היחידה ועל הצטרפותה של ד"ר שולמן לצוות המומחים של "הלל יפה", ואומר: "פתיחתה והפעלתה של היחידה לאונקולוגיה היא אבן דרך משמעותית וחשובה ביותר בהמשך פיתוח השירותים הרפואיים שבית החולים מספק לאוכלוסיית האזור. ברור לי שעם קליטתה של ד"ר שולמן, יקבל תחום זה תנופה שתאפשר הקלה משמעותית על החולים האונקולוגיים באזורנו". 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד