דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

סגרו מעגל

פרופ' אלנבוגן וד"ר רדר נפגשו לראשונה לפני 31 שנה, בחדרי הלידה של הלל יפה, אז יילד פרופ' אלנבוגן את אמו של ד"ר רדר. בימים אלו סוגר ד"ר רדר מעגל, ובא להתמחות לצד הרופא שיילד אותו
13/01/2013

כשהתקבל ד"ר דביר רדר להתמחות בגינקולוגיה במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי הלל יפה, הוא ידע לספר לצוות הרפואי, שמלבד רצונו לבצע את התמחותו במחלקת נשים ויולדות ושמחתו על כך שהתקבל אליה, הוא יכול להעיד על איכות המקום ממקור ראשון, ולו רק כי הוא נולד ב"הלל יפה" לפני 31 שנים.

 

אבל להפתעה שציפתה לו מאוחר יותר, כשהזמין את עמיתיו לעבודה לחתונתו בוודאי לא ציפה. "כשהכנו את ההזמנות, אמא שלי ראתה את השם 'פרופ' אלנבוגן' על אחת מהן, ושאלה אותי אם זה רופא מבית החולים", מספר ד"ר רדר. "כשעניתי שכן, היא אמרה לי שזה גם היה הרופא שיילד אותה בלידה שלי, ונורא התרגשה לשמוע שהוא מגיע לחתונה, ועוד יותר התרגשה לשמוע שאני אעבוד לצדו בהמשך ההתמחות".  

 

פרופ' אלנבוגן מצדו, וכל צוות מחלקת נשים ויולדות ב"הלל יפה" חושבים גם הם שמדובר בסיפור סגירת מעגל מחמם את הלב. "דור הולך ודור בא", אומר פרופ' משנה אלנבוגן, "זה נחמד לראות את התוצר של מי שעזרת לו להיוולד, ועוד יותר נחמד לגלות שהוא הפך להיות רופא צעיר וחדור רצון להצליח". 

 

ובקשר לעבודה כתף אל כתף – שניהם מסכימים שאכן מדובר בחוויה מיוחדת מאוד, שיש בה סגירת מעגל, אבל בהחלט גם פתיחת מעגל חדש, הפעם מהצד המקצועי.  

 

 

פרופ' משנה אלנבוגן וד"ר רדר בכניסה לחדר לידה

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד