דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

הלל יפה - הכי יפה

המרכז הרפואי הלל יפה זכה השבוע בפרס "דגל היופי", הפרס הגבוה ביותר בתחרות "בית חולים נאה בישראל", המתקיימת על ידי המועצה לישראל יפה
25/11/2013

ההקפדה על איכות הסביבה, הפעילות הקהילתית, רמה גבוה של תברואה וניקיון, פעילויות העשרה לעובדים ועוד מדדים רבים ומשמעותיים זיכו השנה את המרכז הרפואי הלל יפה בפרס הגבוה ביותר של המועצה לישראל יפה – דגל היופי.

 

"הכוונה במונח 'יפה' איננה רק חזות או נראות", מסביר אבי קוך, מנהל השירותים הטכניים ב"הלל יפה" ומרכז הוועדה שהציגה בפני הבוחנים של המועצה את הפעילות המגוונת הנעשית בבית החולים בתחומים שונים. "בית החולים נבחן על המודעות לערכי טיפוח, שיפור התנאים ויצירת מעורבות של צוותי בית החולים בטיפוח המוסד בו הם עובדים, פעילות מול הקהילה, יוזמות ופעילות פנים בבית חולים כלפי המטופלים, ביצוע מעקב אחרי מדדי שירות שונים למטופלים, פעילויות מחלקתיות שונות ועוד. במילים אחרות, בודקים אם בית החולים יפה מבפנים ומבחוץ".

 

כאמור, 17 שנה לוקח המרכז הרפואי הלל יפה חלק בתחרות בתי החולים של המועצה לישראל יפה. בעבר זכו ב"הלל יפה" בדגל היופי ולאורך מרבית השנים גם ב"כוכבי יופי", פרס מרשים אך בכיר פחות. "נכון שאנחנו גאים ושמחים בפרס", מציין ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי, "אבל כל הפעילויות שעליהן נבחנו הן מבחינתנו לחם חוק שאנו מקפידים בו גם אם אנחנו לא נבחנים עליו. חרתנו על דגלנו את המונח 'מומחיות' על כל גווניו ואנשינו נוהגים בהתאם לערך זה שנים על שנים, וללא פשרות".

 

הפרס עצמו הוענק השבוע להנהלת המרכז הרפואי בטקס שערכה המועצה לישראל יפה, בו נכחו הסמנכ"ל הבכיר למינהל ומשאבי אנוש במשרד הבריאות מר דב פסט, יו"ר המועצה לישראל יפה מר אברהם כץ-עוז, מנכ"ל המועצה לארץ ישראל יפה מר אשר סגל ויו"ר התחרות פרופ' דן צבעוני.

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, מסכם את הזכייה בדגל היופי באומרו: "אנו שואפים למצוינות בכל התחומים, בעיקר מתוך רצון לתת את הטוב ביותר לקהל מטופלינו ולמשפחותיהם. דגל היופי הינו פרס המהווה נקודת ציון נוספת במסגרת המאמצים הרבים שמשקיע בית החולים וסגלו בכל הדרגות והסקטורים ביצירת סביבה ידידותית, נעימה ומסבירת פנים, מבלי לוותר על עשייה רפואית, סיעודית ואקדמית ללא פשרות".

 

 

 


ד"ר בן משה ופרופ' אורן במעמד קבלת פרס דגל היופי

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד