דלג על Banners
Banners
לוגו וסלוגן חדש דף הבית
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

נוטעים עץ לבריאות טובה

19/01/2014

במרכז הרפואי הלל יפה מקפידים שנים רבות על שמירת סביבה ירוקה ונעימה, לה יש חלק חשוב בהבראת המטופלים. לאחרונה אף קיבל בית החולים באופן רשמי שני תארים בעניין זה – האחד "דגל היופי" והשני – "תו תקן ירוק" ממכון התקנים הישראלי.

 

ידוע כי נטיעת עצים היא דרך יעילה בעצירת אפקט החממה, סיוע לסינון וניקוי אוויר מזוהם, איזון טמפרטורה ועוד. כארגון שכל ייעודו הוא בריאות, גם במרכז הרפואי הלל יפה שמחים מידי שנה להיות חלק ממסורת הנטיעות של ט"ו בשבט, וגם השנה נחגג טקס הנטיעות המסורתי, בו לקחו חלק עובדים, גמלאים, חברי הנהלת בית החולים ואחרים, אשר הפשילו שרוולים זה לצד זה וצבעו בירוק את כיכר ה"לטאה", אשר מקדמת את פני הבאים למיון ילדים.

 

הטקס נפתח בברכת רב בית החולים, הרב הלל דוד, ולאחר טעימות פירות יבשים כמנהג החג, התכבדו פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, וד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי, לנטוע עץ זית, אשר לדברי מר חוסאם אבולעפיה, הגנן הראשי של המרכז הרפואי, הוא בעל סגולות בריאותיות, כמו גם סמל לשלום ואחדות מיוחלת.

בהמשך היום, התקיים שוק איכרים, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, בהשתתפות עמותות המייצרות מוצרים מעשה ידיהם של משתקמים ואוכלוסיות בסיכון. השוק הססגוני כלל דוכני מזון, תכשיטים ומוצרי נוי והיה פתוח לעובדים, מטופלים ומבקרים כאחד.

 

 


פרופ' אורן, ד"ר בן משה וחוסאם אבולעפיה נוטעים עץ זית

 

 

 


שוק האיכרים. צילומים: ציון יחזקאל

 

 

 
הדפסשלח לחבר

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
רפואה משלימה
דלג על Banners
Banners
סרטונים
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד