דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

תורמים לזכרו

4/08/2014

תרומה מרשימה נתקבלה במחלקה אורתופדית ב' שבמרכז הרפואי הלל יפה. לתרומה, אשר מיועדת כמלגה לרופא צעיר, אחראים אירית כהן ובני משפחתה, אשר בחרו לכבד את זכרו של אביהם, אמרגי משה מוזס ז"ל, תוך הכרת תודה למוסד הרפואי שבו אושפז טרם מותו.

 

אירית, אחיה ליאור, האחיות דורית ולילך, אמם רותי וכן קרובי משפחה נוספים אשר הגיעו לטקס במחלקה אורתופדית ב', העלו זיכרונות מרגשים מימיו האחרונים של אב המשפחה משה ז"ל. לדברי בני המשפחה, גם על ערש דווי, בהיותו מאושפז במחלקה פנימית א', ביקש משה לסייע לבית החולים כהוקרה על הטיפול המקצועי והמסור בו.

 

במהלך הטקס ציינו פרופ' משנה יורם פולמן וד"ר נמרוד רון, מנהל מחלקה אורתופדית ב', כי בין המשפחה לבית החולים נוצר קשר חם והודו על התרומה המרשימה, אשר תסייע רבות להמשך קיומו ושגשוגו של דור ההמשך של רופאי בית החולים.

 

פרופ' מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, הוסיף כי מטרת בית החולים היא בראש ובראשונה להעניק טיפול רפואי מיטבי, מסור ומקצועי למטופל ולבני משפחתו. "תרומה זו היא ביטוי של הערכה והוקרה לעבודתם הקשה, המקצועית והמסורה של עובדינו ואנו נמשיך לחתור למצוינות בשירותינו לחולים ולבני משפחותיהם", אמר.

 

 

 


משפחת כהן. מימין לשמאל: דורית, לילך, האם רותי, אירית וליאור

 

 

 


פרופ' מאיר אורן (במרכז) עם ליאור ואירית כהן

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד