דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

ביקור השרה

בכירי משרד הבריאות של נסיכות סווזילנד ובראשם שרת הבריאות הגב' ננדלה סיבונגילה נונוזי ביקרו במרכז הרפואי הלל יפה. המטרה: להתרשם מהרפואה הציבורית ולמסד שיתוף פעולה
12/11/2014

שרת הבריאות ונציגים בכירים ממשרד הבריאות של מדינת סווזילנד, ממלכה הממוקמת בדרום-מזרח אפריקה, המונה כ-1.6 מיליון איש, הגיעו השבוע לביקור קצר במדינת ישראל, במסגרת רצון ללמוד על התנהלות הרפואה הציבורית ויצירת שיתוף פעולה המשכי בין הממלכה לבין בית החולים הלל יפה.

 

"הקשר של סווזילנד דווקא עם בית החולים שלנו נוצר עקב קשר אישי שלי עם מלך סווזילנד בעת ששהיתי במדינה לפני כשנתיים", מסביר ד"ר נמרוד רון, מנהל מחלקה אורתופדית ב'. "שמה של ישראל כמדינה בעלת שירות רפואי ציבורי מצוין, יצא למרחוק, וכבר אז הובע הרצון לבקר בישראל וללמוד ממנה. לשמחתי, הביקור יצא השבוע לפועל", הוא מסכם.

 

במסגרת הביקור במרכז הרפואי פגשו שרת הבריאות, יועץ מנכ"ל משרד הבריאות והכלכלן הראשי של משרד הבריאות של סווזילנד את ד"ר מיקי דודקביץ, סגן מנהל המרכז הרפואי, שהציג בפני האורחים המכובדים את הנעשה בבית החולים וברך על היוזמה המבורכת לשיתוף פעולה. בהמשך, זכו האורחים לסיור במחלקה לרפואה דחופה, בחדר הטראומה, בספרייה למדעי הרפואה, ובמחלקות השונות בבית החולים.

 

בסוף הביקור הודתה שרת הבריאות של סוויזלנד, הגב' ננדלה סיבונגילה נונוזי, באומרה: "כולי תקווה, כי בעתיד נוכל לשלוח מומחים שלנו להשתלמויות בישראל וליצור ממשק ייעוצים משותף".

 

 

 


המשלחת מסווזילנד. ראשון משמאל ד"ר נמרוד רון. במרכז ד"ר מיקי דודקביץ ולידו שרת הבריאות של סווזילנד

 

 

 


חברי המשלחת מסווזילנד מקבלים הסבר מד"ר ג'לאל אשקר, מנהל חדר המיון

 

 

 

 

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד