דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

תרומה מתגלגלת

איך רכב אספנות אחד וייחודי תרם לרווחת הילדים המאושפזים במחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה
16/11/2014

מחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה קיבלה השבוע תרומה של  15 מחשבי טאבלט, תרומה שכולה קודש להפגת המתח והשהות במחלקה של הילדים המאושפזים.

 

מקור התרומה, שהתקבלה ממשפחת קמינר, היה מכירת רכב אספנות ייחודי מסוג יגואר, ששוחזר, שופץ ותוחזק במשך השנים על ידי אב המשפחה, נחום קמינר ז"ל. האב נפטר בשנת 1992 והרכב היקר אוחסן ונשמר, עד שבשנה החולפת החליטה משפחתו, שכוללת את אלמנתו שרה ושלושת ילדיו - רונית, גליה ודרור -  למכרו עקב קשיי תחזוקה ואחסון.

 

משפחת קמינר, צוות מחלקת ילדים ומכשירי הטאבלט. צילום: ציון יחזקאל

 

 

הרכב נמכר לאספן מכוניות בארץ, ואת התמורה החליטו בני המשפחה למנף לרכישת מוצר שנראה להם חיוני וחיובי – מחשבי טאבלט שיוענקו כתרומה למחלקות ילדים ברחבי הארץ, ביניהן מחלקת הילדים של "הלל יפה", שהוא גם בית החולים שבו נולד דרור, תושב קיסריה וצעיר הבנים.

 

כאמור, השבוע, בתיאום עם תאריך האזכרה לנחום קמינר ז"ל, הגיעו בני המשפחה למחלקת הילדים ב"הלל יפה" על מנת להעניק את התרומה במעמד רשמי ומרגש.

 

ד"ר עדי קליין, מנהלת המחלקה, מציינת כי תרומת מחשבי הטבאלט, שנעשתה מתוך מחשבה על הילדים המאושפזים, חשובה ובעיקר מרגשת, לאור הסיפור העומד מאחוריה.

מצד בני המשפחה, שאף סיירו במחלקה והתרשמו מהשירותים הניתנים בה, ביקשו להדגיש כי משפחתם המורחבת שמחה להעניק קצת בידור ועיסוק לילדים המתוקים המאושפזים.

 

 

משפחת קמינר וד"ר קליין, עם תמונת האב, נחום, לצד התרומה הנדיבה. צילום: ציון יחזקאל

 

למחלקת ילדים

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד