דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

"זהירות! שוטר לפנייך"

1/12/2014

החל מחודש נובמבר מוצב במרכז הרפואי הלל יפה, באופן קבוע, שוטר ממשטרת ישראל. הצבת השוטר הינה מהלך פרי דרישתם של בתי החולים הציבוריים, ובכללם המרכז הרפואי הלל יפה, על מנת לקבל מענה לתופעת האלימות כלפי הצוות הרפואי ובכלל, שהולכת וגואה בשנים האחרונות. מדובר בתוכנית לאומית, ש"הלל יפה" הוא אחד מבתי החולים בישראל שבהם הופעלה, היוצרת שיתוף פעולה בין משרד הבריאות, המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל, ומטרתה אחת: צמצום משמעותי של תופעת האלימות כלפי הסגל הרפואי והגברת תחושת הביטחון האישי בקרב באי בתי החולים, תוך יצירת אווירה מכבדת בבתי החולים ואפס סובלנות כלפי מחוללי האלימות.

 

השוטר המוצב יפעל בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת הביטחון של המרכז הרפואי, יהווה איש קשר בין צוות בית החולים למפקד תחנת חדרה ויסייע בשמירה על הסדר הציבורי, בטיחות התנועה, מניעת מעשי בריונות, טיפול בפניות ותלונות על עבירות שנעשו בתחומי בית החולים, גביית עדות ראשונית (גם תחת אזהרה), סיוע מקצועי למערך האבטחה במקרים בהם נדרשת מעורבות משטרתית, רישום ודיווח אירועי אלימות, אכיפה, מעקב ועוד.

 

"היתרון של הצבת שוטר הוא סמכויות חוקיות לביצוע פעולות כגון מעצר, הגשת תלונות ועוד, וכן קשר ישיר ומהיר עם תחנת המשטרה בחדרה", מציינים מהנהלת המרכז הרפואי וממחלקת הביטחון של "הלל יפה". "עם זאת", הם מסכמים, "כולנו תקווה כי ידיו של השוטר, כמו גם ידיהם של אנשי מחלקת הביטחון שלנו, תהיינה מחוסרות עבודה".

 

 


מחלקת הביטחון של "הלל יפה" בחברת השוטר (שלישי משמאל)

  
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד