דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

נוטעים עץ לבריאות טובה

רחבת מחלקת יולדות המשופצת התחדשה בשתילים ירוקים ורעננים שניטעו לרגל ט"ו בשבט על ידי סגל בית החולים לרווחת המטופלים
26/01/2016

כארגון שכל ייעודו רפואה ובריאות, במרכז הרפואי הלל יפה מקפידים שנים רבות על שמירת סביבה ירוקה ונעימה, לה יש חלק חשוב בהבראת המטופלים. גם השנה התקיים טקס הנטיעות המסורתי בהשתתפות עובדי בית החולים, אשר הפשילו שרוולים זה לצד זה וצבעו בירוק את רחבת מחלקת היולדות המשופצת, המקדמת את הבאים לבקר את היולדות הטריות.

 

הטקס נפתח בברכת רב בית החולים, הרב הלל דוד, ולאחר טעימות פירות יבשים כמנהג החג, התכבדו ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואיף וד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי, לנטוע עץ זית, אשר, לדברי מר חוסאם אבולעפיה, הגנן הראשי של המרכז הרפואי, הוא בעל סגולות בריאותיות, כמו גם סמל לשלום ולאחדות המיוחלת.

בהמשך היום, ולרגל 125 שנה להיווסדה של העיר חדרה, הגיעו נציגים מהעירייה וביניהם מר רומן גישר, המשנה לראש העיר, גב' חדוה יחזקאלי, סגנית ראש העיר, ומר שמעון חלפון, סגן מנהלת אגף החינוך, לנטוע עצי פרי הדר נוספים, שנתרמו על ידי עיריית חדרה. במעמד זה ציינה סגנית ראש העיר כי "ייתרמו עצים נוספים מהעירייה לצורך השלמת החזות הירוקה של המרכז הרפואי הלל יפה".

 

האירוע נערך בשיתוף המרכז החינוכי בבית החולים, בניהולה של עפרה אברג'יל, ומחלקת ילדים, בניהולה של ד"ר עדי קליין. בהמשך היום נהנו מבקרי ועובדי בית החולים גם משוק איכרים ססגוני שכלל דוכני מזון, תכשיטים ומוצרי נוי.

 

 


ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי וד"ר אמנון בן משה המנהל האדמינסטרטיבי נוטעים עץ זית

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד