דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

מנהלת חדשה ליחידה להריון בסיכון

ד"ר רינת גבאי בן-זיו הצטרפה ביולי לנבחרת המובילה של מחלקת נשים ויולדות ב"הלל יפה". "מטרתנו להביא את האישה ללידה בתנאים האופטימליים לה ולעוברה", אמרה עם כניסתה לתפקיד
8/08/2016


ד"ר רינת גבאי בן-זיו 

ד"ר גבאי בן-זיו סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית. בתום לימודיה שירתה כרופאה צבאית ועם סיום השירות הצבאי בדרגת סרן, התמחתה במיילדות ובגינקולוגיה בבית החולים בילינסון, שם גם שימשה, בתום ההתמחות, כרופאה בכירה בחדר לידה וביחידה להריון בסיכון וכן כאחראית לניהול סיכונים במחלקת נשים.

 

בין השנים 2013 ל-2015 ביצעה ד"ר גבאי בן-זיו התמחות-על באוניברסיטת מרילנד, בבולטימור, ארה"ב, במסגרת מלגת הצטיינות מטעם שירותי בריאות כללית, משם חזרה לבית החולים בילינסון לתפקיד רופאה בכירה. מחודש יולי 2016 החלה עבודתה במרכז הרפואי הלל יפה, כאמור, כמנהלת היחידה להריון בסיכון במחלקת נשים ויולדות.

 

במקביל לעשייה קלינית עסקה ד"ר גבאי בן-זיו בהדרכה פעילה של מתמחים במחלקה ושימשה כטיוטורית ראשית לסטודנטים לרפואה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, באוניברסיטת תל אביב. כמו כן, היא עוסקת במחקר קליני ומעבדתי בנושאים הקשורים לרפואת האם והעובר. ד"ר גבאי בן-זיו חברה באיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, בחברה הישראלית לרפואת האם והעובר, ובהסתדרות הרפואית בישראל.

 

ד"ר גבאי בן-זיו: "אני שמחה מאוד להצטרף לנבחרת של מחלקת נשים ויולדות, שעד כה שמעתי עליה רק דברים מצוינים, ועכשיו אני חלק ממנה. אני רואה ביחידה להיריון בסיכון יחידה שמעניקה לכל יולדת מעטפת רפואית תומכת שתהיה מותאמת אישית לסיבה הרפואית שבעטיה פנתה אלינו, כאשר הרעיון הוא אחד – להביא את האישה ללידה בתנאים האופטימליים לה ולעוברה. בטוחני כי שילוב המומחים במחלקת נשים ויולדות, תוך עבודה משותפת עם רופאי הקהילה המטפלים, כמו גם מומחים בתחומים שונים בבית החולים עצמו, יאפשר לעשות זאת באווירה נעימה, מקצועית ויעילה".

 

פרופ' מוטי חלק, מנהל מחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה, מברך על כניסתה של ד"ר גבאי בן-זיו לתפקיד: "מדובר ברופאה מוכשרת ומצטיינת, שתהווה גורם מקצועי משלים נוסף למערך הגינקולוגי והמיילדותי של 'הלל יפה', מערך שממשיך לגדול ולהתפתח כל העת לטובת ציבור המטופלות שלנו ולמענן".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד