דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

הראשון של ראש השנה

במהלך ראש השנה נולדו בהלל יפה 26 תינוקות טריים. בין ההורים המאושרים היו גם גל ואלעד ימיני מחדרה, שקיבלו את השנה החדשה בחדר הלידה כשהם חובקים בן בכור
24/09/2017

במהלך ראש השנה זכו 26 משפחות לקבל את ראש השנה עם בשורות משמחות על תוספת חדשה למשפחה. בין אותם מאושרים היו גם גל (30) ואלעד (32) ימיני משכונת בית אליעזר בחדרה. "במקום ארוחת החג, שהייתה אמורה להיות אצל אמא שלי", מספרת גל, "בילינו את החג בחדר לידה". בערב החג עצמו, בזמן שכל המשפחה, שהעבירה את ארוחת החג לצד השני של המשפחה בגלל המצב המיוחד, ברכה על השנה החדשה, ברכו גל ואלעד על בן ראשון, בכור, במשקל 2.680 ק"ג.

 

התאריך המשוער ללידת בנם היה 4.10, אבל הוא, כנראה, העדיף להיוולד בראש השנה ולא בחג סוכות. מה שלא יהיה, הלידה עברה בשלום, יחד עם הצוות של חדר לידה ואחר כך באשפוז במחלקת יולדות, וגל מספרת שהם מאושרים מהתאריך החגיגי והמיוחד, ובכלל מאושרים שהלידה עברה בטוב.

 

יש לציין כי שנת תשע"ז הייתה שנה פורייה במיוחד באגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה – 4,600 לידות התקיימו במהלכה, מתוכן 100 זוגות של תאומים ושתי שלישיות. מדובר בגידול של 11.5% מהשנה שעברה. הסיבות לכך, נעוצות, ככל הנראה, בעובדה כי אגף האימהות עבר שדרוג משמעותי מבחינת בינוי ותשתיות, והרחיב את השירותים הניתנים לקהל המטופלות.

 

 

 


גל ימיני ובנה הבכור במחלקת יולדות של הלל יפה

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד