דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

מקבלים את תשע"א בהצטיינות

12/09/2010

 
ד"ר פרימרמן נואם בשם המצטיינים

 
ד"ר רוג'ר מקבל את הפרס מד"ר אורן

 
ד"ר קליין ומזכירתה עדיה שעיבי, שזכו שתיהן בפרסי הצטיינות


גם השנה, בהתאם למסורת המתקיימת במרכז הרפואי הלל יפה, הוענקו פרסי הוקרה למי שהצטיינו במהלך עבודתם לאורך השנה ובכלל. בדומה לשנה הקודמת, שולבה מסורת זו בטקס הרמת הכוסית לכבוד השנה החדשה, שהייתה חגיגית במיוחד לנוכח שילובה במקביל לפתיחת בניין האשפוז החדש. 

 

בטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, נכחו חברי הנהלת בית החולים, ראש עיריית חדרה, מר חיים אביטן, מאות מעובדי בית החולים, וכן משפחותיהם של הזוכים בתעודות ההצטיינות. הפרסים הבכירים ניתנו לגב' יהודית אלי, סגנית המנהל האדמיניסטרטיבי, שזכתה בפרס הצטיינות מטעם מנכ"ל משרד הבריאות. כמו כן בפרסי הצטיינות מטעם נציבות שירות המדינה זכו ד"ר סבי רוג'ר - מנהל מחלקה אורתופדית א', הגב' אביבה פיטרשו - מנהלת המחלקה למשאבי אנוש (מנהל מצטיין בדרג תיכון), ד"ר אהרון פרימרמן - מנהל יחידת הצנתורים (בתחום המקצועי בדרג תיכון), ד"ר עדי קליין - מנהלת מחלקת הילדים, ד"ר מירב בן-נתן מביה"ס לסיעוד והגב' אדלה בלאו מהמכון לרפואה גרעינית. עוד כשמונה מצטיינים היו ממרפאות החוץ של בית החולים, המכון לרפואה גרעינית, מחלקת הילדים, מערך המעבדות, היחידה לטיפול נמרץ כללי, המכון לגסטרואנטרולוגיה ומחלקה פנימית ג'. כמו כן, ניתן פרס הוקרה לצוות מצטיין – צוות השירות הסוציאלי.

 

ד"ר פרימרמן, שנאם בשם הזוכים, ציין כי הצטיינות בעבודה אינה מעשה של בודדים ולכן ביקש להודות לכל צוות יחידת צנתורים, מכון הלב ולשאר עמיתיו על העבודה המשותפת רבת השנים. 

 

ד"ר מאיר אורן, מנהל המרכז הרפואי, ברך את המצטיינים ואת הנוכחים בשמו ובשם ההנהלה, וביקש להדגיש את חשיבותו של ההון האנושי עבור העשייה הקיימת בבית החולים לאורך כל שעות היממה. ד"ר אורן ציין בגאווה את 15 המצטיינים שנבחרו ואמר שתרומתם הייחודית לבית החולים ניכרת הן אצל אנשי צוותם והן בקהל המטופלים שלהם. עוד אמר ד"ר אורן כי "הרגישות, היושרה האישית והמקצועית, והשאיפה למצוינות הם בבחינת 'כוכב הצפון' לכל איש ואיש בבית החולים, מה שמהווה את לב העשייה ומה שמסייע להצעיד את בית החולים קדימה בעתיד".  

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד