דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

תלמידי תיכון חדרה בתרומה מרגשת למאושפזים במחלקת הילדים

התלמידים חילקו השבוע ספרים לילדים המאושפזים במחלקה. היוזמה במסגרת פרויקט להנצחת בוגר בית הספר תובל ("תולי") גבירצמן ז"ל, שעל שמו נכתב שיר הילדים המפורסם "טוליק"
5/03/2018

ההתרגשות של תלמידי כיתה ט'9 מתיכון חדרה, כשנכנסו השבוע למחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה במטרה לחלק ספרים כתרומה לילדים המאושפזים, הייתה ניכרת. ליווה אותם והתרגש לא פחות מר אהרון קמינגר, אביו החורג של תובל ("תולי") גבירצמן ז"ל, בוגר בית הספר, שנפל בשנת 1982, שעל שמו נכתב שיר הילדים המפורסם "טוליק", ולו הוקדשה המחווה המרגשת. כתבה את השיר רמה סמסונוב, הלחין אותו נפתלי אלטר, ואין כמעט ילד בישראל שלא מכיר את הביצוע של אושיק לוי לשיר.

 

אלה גלבוע, מחנכת הכיתה: "מדובר בפרויקט הנצחה מיוחד של חללים שהם בוגרי בית הספר, אותו מלווים סטודנטים ממכללת בית ברל. במסגרת הפרויקט למדו הילדים על תולי וגילו שהוא אהב מאוד לקרוא. מכאן ההחלטה על איסוף הספרים ותרומתם למחלקת הילדים של המרכז הרפואי הלל יפה, הייתה כמעט ברורה מאליה. אנו מחנכים את הילדים לנתינה ולתרומה לקהילה, וזו דרך מקסימה ומרגשת לעשות זאת".

 

 

התלמידים בחברת אביו של תולי, מר אהרון קמינגר, ובידיהם הספר עם ההקדשה

 

 

 

אביו של תולי סיפר לילדים שמשפחתו שמחה מאוד על המחווה הנהדרת והצטרף לילדים בחלוקת הספרים למאושפזים במחלקה.

 

חלוקת הספרים השבוע היא "יריית פתיחה" לפרויקט נוסף המתקיים בימים אלה במרכז הרפואי, והוא פרויקט "הר המתנות", יוזמה של עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה, שעיקרה איסוף מתנות כתרומה לבית החולים עבור ילדים המאושפזים בו, כך שכל ילד מאושפז יקבל מתנה מחממת לב ומעודדת מצב רוח בזמן האשפוז.

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד