דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

לב חדש ב"הלל יפה"

פרופ' אריאל רוגין, מהקרדיולוגים המובילים בישראל, מונה למנהל המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי הלל יפה. מערך הלב צפוי לעבור בקרוב בינוי מחודש ולהתחדש בשני חדרי צנתורים חדישים
12/11/2018

 
פרופ' אריאל רוגין


החל מנובמבר 2018, פרופ' אריאל רוגין הוא המנהל החדש של מערך הלב במרכז הרפואי הלל יפה. פרופ' רוגין, מומחה בקרדיולוגיה מהמובילים בישראל ובעל שם עולמי בתחומי מחקר שונים בקרדיולוגיה התערבותית, החליף את פרופ' אברהם שוטן, אשר פרש לגמלאות.

פרופ' רוגין, תושב זיכרון יעקב, נשוי ואב לשלושה, בעל ניסיון רב ורזומה מרשים ביותר; סיים לימודי רפואה בטכניון בהצטיינות, התמחה ברפואה פנימית ובקרדיולוגיה, השתלם בקרדיולוגיה התערבותית במרכז הרפואי ג'ונס הופקינס שבבולטימור ארה"ב, וגם בעל תואר דוקטור במדעי הרפואה PhD בנושא צמיחת מעקפים טבעיים של כלי דם. פרופ' רוגין הינו מומחה בטיפול בהיצרויות וחסימות בעורקי הלב, בעיקר בחולים בסיכון גבוה וחולים בזמן התקף לב. הוא פרסם מעל ל-200 מאמרים אקדמיים, היה שותף לכתיבת ספרים בתחום הקרדיולוגיה וזכה במגוון מענקי מחקר ופרסים יוקרתיים בתחום. בשנים האחרונות כיהן כמנהל היחידה לקרדיולוגיה פולשנית ברמב"ם, חיפה.

 

בין תכניותיו של פרופ' רוגין: הרחבת השירותים הניתנים במערך הלב, מה שיתאפשר לאור מתיחת פנים משמעותית הנעשית בימים אלה. במסגרת זאת עתידים להיבנות שני חדרי צנתורים חדישים וכן צפוי בינוי מחודש של המחלקה.

 

פרופ' רוגין מציין: "שילוב של צוות מקצועי ומיומן כמו שיש היום בהלל יפה, יחד עם תשתיות חדשות וציוד רפואי מתקדם, יאפשרו לנו לקדם את מערך הלב ולהפכו לאחד המרכזים המובילים בישראל".

 

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה: "נוכחות של קרדיולוג מוביל ומנהיג בדמותו של פרופ' אריאל רוגין משמעותית לבית החולים ואני מברך אותו על הצטרפותו. אני סמוך ובטוח כי הרוח החיובית, הניסיון והמקצועיות שלו יתרמו לקידום המערך הקרדיולוגי בבית החולים ויאפשרו לנו להמשיך ולהעניק למטופלנו את השירות הטוב והאיכותי ביותר".

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד