דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

"הלל יפה" ביום פעילות במרכז יום לקשיש בבית אליעזר

צוות המכון לפיזיותרפיה של המרכז הרפואי הפעיל את באי בית ויינברג בני הגיל השלישי בארבע תחנות למדידת פרמטרים שונים של כושר גופני
20/11/2018

במסגרת שיתוף פעולה מוצלח ופורה בין הקרן לידידות למרכז הרפואי הלל יפה לטובת הקהילה באזור, נערך השבוע "בוקר בריאות" במרכז יום לקשיש "בית ויינברג" שבבית אליעזר על ידי צוות פיזיותרפיסטיות מוסמכות מהמרכז הרפואי הלל יפה.

 

הפעילות התקיימה במסגרת חודש הקשיש, ובמהלכה הגיע צוות של המכון לפיזיותרפיה למרכז יום לקשיש במתנ"ס בית אליעזר בחדרה לפעילות ייחודית, שזכתה להיענות רבה מצד המשתתפים.

 

בתחילת הפעילות התקיימה הרצאה על אודות חשיבותה של פעילות גופנית, בפרט בקרב אוכלוסיית הגיל השלישי, כמונעת מחלות, משפרת את התפקוד היומיומי ומצב הרוח וכן מאריכה חיים. את ההרצאה העבירה איריס גרונאו, פיזיותרפיסטית מוסמכת בשירות לפיזיותרפיה של המרכז הרפואי הלל יפה.

 

 


פיזיותרפיסטית מהלל יפה בבדיקה עם אחת המשתתפות

 

מיד בתום ההרצאה הוקמו ארבע תחנות פעילות שבהן נדרשו הקשישים לבצע תרגילים שונים, כמו קימה וישיבה מהכיסא במשך 30 שניות, עמידה על רגל אחת, לחיצה על מכשיר הדינמומטר למדידת כוח, וקימה מהכיסא, הליכה וחזרה לישיבה. מטרת התרגילים הייתה לאמוד את הכושר הגופני של הקשישים ביחס לגילם ומצבם הבריאותי, כאשר כל תחנה בדקה פרמטרים אחרים, כגון שיווי משקל, כוח, סבולת לב-ריאה ויציבה.

כאמור, ההיענות הייתה רבה, והפעילות הוגדרה כמוצלחת במיוחד. יצוין כי זו השנה השנייה ששירות הפיזיותרפיה של "הלל יפה" מבצע פעילות שכזו.

 

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד