דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

עוצמה נשית בריאה במיוחד!

"תקרת זכוכית"? הצחקתם אותנו. במרכז הרפואי הלל יפה יש מספר רב של נשים בתפקידים בכירים בכל הסקטורים. לקראת יום האישה הבינלאומי קבלו מצב ביניים בארגון שבו העיקר הוא המקצועי
5/03/2019

יום האישה הבינלאומי הוא זמן טוב להתגאות בכך שבמרכז הרפואי הלל יפה מה שבעיקר קובע הוא המקצועיות. איך זה מתבטא? למעלה מ-50% ממשרות הניהול בבית החולים הן של נשים.

 

ההתפלגות היא: למעלה משליש משדרת הניהול הבכירה בסקטור הרפואי הוא נשים (רמת מנהלות יחידה ומחלקה); בסקטור מקצועות הבריאות (פיזיותרפיה, מעבדות ועוד), למעט גבר אחד - כולן מנהלות; בסקטור מנהל ומשק 13 נשים מנהלות, המהוות 50% מכלל המנהלים, כולל בתפקידים כגון משאבי אנוש, כספים, ייעוץ משפטי ועוד; ובסקטור הסיעוד, שבו שולטות הנשים, גם בבית החולים ובכלל, גם שם האחיות האחראיות הן הרוב המכריע, כולל בהנהלת הסיעוד, שבראשה עומדת דינה פיינבלט.

 

"אנחנו משקיעים בהבאת כוח אדם איכותי אשר ייתן טיפול מיטבי ושירות מצוין. אנחנו מתמקדים ביכולות ובכישורים, ולא במין, דת, גזע או לאום", מציין ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה. "אני גאה מאוד בכך שיש לנו שדרה ניהולית איכותית ומקצועית של נשים מנהלות, אשר נותנת ביטוי הן לכישוריהן והן לגודלן היחסי באוכלוסייה".

 

שיהיה יום אישה שמח!

 

 


מנהלות בהלל יפה - מקבץ מייצג

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד