דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

מינוי בקצב הלב

ד"ר אסף דנון מונה למנהל יחידת האלקטרופיזיולוגיה במערך הלב של המרכז הרפואי הלל יפה. הידע המקצועי שלו, ביחד עם ציוד מתקדם שנרכש לאחרונה, יאפשרו ליחידה להציע טיפול ברמה הגבוהה ביותר בתחום בעיות חשמל בלב
31/03/2019

 
ד"ר אסף דנון


ד"ר דנון הגיע למרכז הרפואי הלל יפה מבית חולים כרמל בחיפה, שם שימש כרופא בכיר וכמנהל המרפאה לאלקטרופיזיולוגיה במחלקה הקרדיולוגית. הוא בוגר בהצטיינות של לימודי רפואה מהפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה, וביצע סטאז' והתמחות ברפואה פנימית וברפואת לב בבית חולים כרמל בחיפה. בין ההתמחויות ביצע מחקר במסגרת תואר שלישי במחלקה לפיזיולוגיה בפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה, תואר אותו סיים בהצטיינות.

 

במהלך השנים 2012- 2014 השתלם ד"ר דנון בתחום בעיות חשמל והולכה של הלב במכון למדעים של אוניברסיטת טורונטו בקנדה. הוא בעל תואר מרצה מטעם הפקולטה לרפואה, הטכניון, ומשנת 2003 ועד היום מלמד בפקולטה לרפואה בקורס לפיזיולוגיה ובקורס לקרדיולוגיה.

 

היחידה לאלקטרופיזולוגיה של "הלל יפה", שהוא עומד בראשותה, פעלה עד כה במתכונת של מרפאה כחלק ממערך השירותים במכון הלב. היחידה עוסקת בתחומים כגון: טיפול ואבחון בהפרעות קצב, בדיקות אלקטרופיזיולוגיות הכוללות מיפוי תלת-ממדי ואבלציות, השתלות של כל סוגי קוצבי הלב הקיימים, בדיקות הולטר אק"ג ומרפאה להפרעות קצב תורשתיות, כולל אבחון גנטי במקרה הצורך.

 

ד"ר אסף דנון מציין כי בית החולים רכש לאחרונה את הציוד המתקדם מסוגו בעולם בתחום הטיפול הפולשני בבעיות חשמל. ציוד זה, בשילוב הידע שאותו מביא ד"ר דנון – יאפשר לקבל טיפול ברמה הגבוהה ביותר, אשר קודם לכן היה זמין במקומות אחרים.

 

בין שאיפותיו ליחידה: שיפור השירות להפרעות קצב, החל במרפאה שתתקיים במסגרת בית החולים, וכן בהכנסת כלל הפעולות הקיימות כיום באלקטרופיזיולוגיה, כולל בדיקות ומיפויי לב בשיטות מתקדמות וצריבות. כמו כן, היחידה התחילה לתת ייעוץ במסגרת המרפאה למחלות לב תורשתיות ובירור גנטי. בירור זה מתאים למטופלים שלהם חשד למחלת לב תורשתית או כאלה בעלי קרוב משפחה שמת באופן פתאומי ולא מוסבר.

 

פרופ' אריאל רוגין, מנהל מערך הלב, בעצמו רכש "טרי" יחסית למערך, מקדם בברכה את בואו של ד"ר דנון, ומציין כי לאור הפעילות הגדלה והולכת במערך הלב ועם הרחבת המחלקה בשנה הקרובה, מבחינת ציוד מתקדם ושיפור התנאים הפיזיים, יגדלו גם השירותים אשר יינתנו הן ביחידה לאקטרופיזיולוגיה והן בשירותים נוספים. ד"ר דנון יעזור לפתח את תחום הטיפול בבעיות חשמל של שריר הלב ויוסיף נדבך חשוב בבניית מערך לב, אשר ייתן מענה שלם ומקיף למטופלים המתגוררים בסביבה.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד