דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

"שומרים על הקטנטנים"

מחלקת פגים ויילודים של המרכז הרפואי הלל יפה קיימה יום עיון לצוות הרפואי והסיעודי בבית החולים ובקהילה בנושא "הטיפול החדשני להקטנת תחלואת הפגים ושיפור התפתחותם"
27/06/2019

מחלקת פגים ויילודים של המרכז הרפואי הלל יפה, בניהולו של ד"ר מיכאל פלדמן, ערכה יום עיון מקצועי לצוות הרפואי של בית החולים ולרופאים מהקהילה על אודות הטיפול החדשני המסייע להקטנת תחלואת הפגים ושיפור התפתחותם.

 

תחילה נשא דברים סגן מנהל המרכז הרפואי ד"ר אלון נבט, רופא ילדים בהכשרתו, אשר בירך את הנוכחים וציין את החשיבות בקיום יום העיון לחיזוק הקשר בין המרכז הרפואי לרופאי הקהילה. אחריו הרצו ד"ר ארז נדיר, ד"ר עמית הוכברג וד"ר סילביה פולדי, ניאונטולוגים בכירים במחלקה, אשר דיברו על החידושים העדכניים בנוגע לטיפול הראשוני שניתן לפג, בין היתר, על ידי הכנסתו לאינקובטור בטמפרטורה הזהה לזו שברחם, מיד עם יציאתו לאוויר העולם, דבר המסייע לשמירה על חום גופו.

 

 


מנהל מחלקת יילודים ופגים ד"ר מיכאל פלדמן פותח את יום העיון

 

 

לאחר מכן התקיימה הרצאה של נדיה קורבי, סגנית אחות אחראית בפגייה, שדיברה על חשיבות ההנקה וההשפעה של חלב אם על הפג והתפתחותו. מנהלת הבנק הלאומי לחלב אם ד"ר שרון ברנסבורג צברי סיפרה למשתתפים על הרעיון שהוביל להקמת הבנק לחלב אם, על התהליך עצמו ואופן פועלו של הבנק כיום.

 

לסיום סיפר מנהל מחלקת יילודים ופגים ד"ר מיכאל פלדמן על הפגייה החדשה והמרווחת שנבנית בימים אלה, אשר תוכל לקלוט כמות גדולה יותר של פגים בתנאי שהייה נוחים יותר, עם ציוד חדשני ומתקדם. לאחר מכן הודה ד"ר פלדמן לכל מי שלקח חלק בארגון יום העיון והדגיש את כוונתו להמשיך ולארגן מפגשים כאלו גם בעתיד לטובת העשרת הידע המקצועי וחיזוק הקשר עם רופאי הקהילה.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד