דלג על Banners
Banners
הדר דף הבית בלי JCI
דלג על בר עליון משנה
בר עליון משנה
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון

"והמצטיינים שלנו הם..."

בטקס המצטיינים השנתי הוענקו פרסי הוקרה לאלו שבלטו במיוחד בשנה החולפת. בתוכנית האמנותית: אמן חושים, שאמנם לא גילה למצטיינים את המספרים הזוכים בלוטו, אבל הצליח לשעשע את הקהל
25/11/2019

בטקס השנה חולקו פרסי הוקרה למצטיינים מהמחלקות: גסטרואנטרולוגיה, רפואה דחופה, היחידה לטיפול נמרץ כללי, אורתופדית א', השירות הסוציאלי, אגף נשים ויולדות, המחלקה הטכנית, היחידה לאונקולוגיה, פנימית ג', שירות הדיאטה ופנימית ב' – סה"כ 12 מצטיינים (ביניהם שני מצטיינים מקרב המתמחים – פרס חדש השנה) ושני צוותים מצטיינים.

 

את האירוע הנחה אמן החושים רועי זלצמן, ששעשע את הנוכחים בקריאת מחשבות, ניחוש מספרים ועוד.

 

המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי ד"ר אמנון בן משה, שפתח את האירוע בדברי ברכה, ציין כי המצטיינים מספרים את סיפורם של כלל עובדי בית החולים, הזדהות ארגונית, אכפתיות, דבקות במשימה, תחושת אחריות ושאיפה לטוב ביותר. המצטיינים מהווים מרקם אישי ומקצועי מיוחד הממחיש את איכות העשייה ושיתוף הפעולה בין התפקידים והמקצועות השונים, כנדבך בעשייה של בית החולים למתן טיפול ושירות מקצועי ואיכותי.

 

 


העובדים המצטיינים של הלל יפה עם הנהלת המרכז הרפואי. צילום: נמרוד גליקמן

 

מנהל המרכז הרפואי ד"ר מיקי דודקביץ הדגיש כי להצטיין זה לעשות הרבה מעבר לנדרש, וכי המצטיינים הם אלו שרואים מה שכולם רואים, ובוחרים לעשות יותר ולהוסיף נדבך מצוינות נוסף. כמו כן, הזכיר כי תרומה של כל עובד ועובד מאפשרת קפיצה קדימה, לטובת המטופלים ומשפחותיהם, בוודאי בארגון שדבק במצוינות. שניהם הודו לעובדים המצטיינים על תרומתם המשמעותית לארגון.

 

במהלך הטקס, שאורגן על ידי המחלקה למשאבי אנוש, ברך גם יו"ר ועד מינהל ומשק מר אבי קוך בשם הוועדים, וכן מנהל יחידת הריאות במחלקה פנימית א' ד"ר מיכאל קוצ'וק, כנציג העובדים המצטיינים של שנת 2018.

 
הדפס

עוד ב"מה חדש"

דלג על Banners
Banners
הלל יפה אונליין צד
דלג על Banners
Banners
בית ספר לסיעוד
דלג על Banners
Banners
נשים ויולדות
דלג על Banners
Banners
ילדים
דלג על Banners
Banners
חיוג מקוצר
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
ניהול תכנים:
עבור לתוכן העמוד